Żaluzje fasadowe 50, 60,80, 100 mmSystemy zewnętrzne

DELIKATNE I SPRYTNE

Gorący, letni dzień. Ale na niebie pojawia się kilka ciemnych chmur i już wiatr siecze biczem deszczu ulice. Nikt jednak nie ma ochoty brać w tym udziału.
Lepiej więc opuścić zewnętrzne żaluzje i zostawić niepogodę na zewnątrz. Wtedy poczujesz, że masz dobrą ochronę. W ten sposób stworzysz sobie całkiem osobisty klimat w mieszkaniu.

Drobna osobliwość:

czasem architektura wymaga miękkich linii. Odpowiedzią na ten wymóg są elastyczne lamele. Lamele żaluzji przekonują swoją wysoką elastycznością, dzięki czemu potrafią się oprzeć nawet najsilniejszemu wiatrowi a potem powrócić do swojego oryginalnego stanu.

AF 50 E

E oznacza „Economy"(ekonomiczność)!
Szczególnie niedroga alternatywa żaluzji zewnętrznej, specjalnie nadająca się do pomieszczeń o niewielkich wymiarach (inne wymiary graniczne).

Standardowe kolory lameli dostępne są dla wszystkich żaluzji zewnętrznych i żaluzji fasadowych; z wyjątkiem AF 50, AF 60 i AF 100. - AF 50: Prosimy o zamówienie specjalnej tabeli kolorów AF 50 lub patrz przedstawione kolory w grupie produktów ŻALUZJE WEWNĘTRZNE 50,60,80 mm. - AF/IF 60 i AF 100: Standardowymi kolorami są RAL 7016, RAL 9006, RAL 9007 i RAL 9016

Uwaga: wyświetlone na monitorze kolory mogą odbiegać od rzeczywistego wyglądu tych kolorów!

Zainteresował Cię ten produkt? Napisz do nas!

Jeżeli masz pytania, zależy Ci na przygotowaniu indywidualnej oferty, zapraszamy do naszego salonu. Z przyjemnością opowiemy co możemy dla Ciebie zrobić.

Możemy się również umówić na konkretną godzinę - wystarczy, że zostawisz nam swój kontakt. Oddzwonimy!

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska