„DNI OTWARTYCH MARKIZ 2019”. Zapraszamy 29 -31 Marca!!

 

Już w dniach 29-31 marca 2019 rusza kolejna edycja DNI OTWARTYCH MARKIZ 2019. W tych dniach zapraszamy do naszego salonu w Konstancinie-Jeziornej. Czekają na Państwa nasi specjaliści, którzy odpowiedzą na wszystkie pytania dotyczące zadaszenia tarasu lub balkonu, przedstawią nasze nowości oraz pomogą wybrać najlepsze rozwiązanie, spełniające Państwa potrzeby.


Odmień na wiosnę swój taras lub balkon i zacznij cieszyć się odpoczynkiem na świeżym powietrzu.


Akcja DNI OTWARTYCH MARKIZ 2019 to coroczna inicjatywa Grupy TOP, do której należy również nasza firma. To porozumienie liderów w branży Technik Osłonowych w Polsce, oferującym swoim klientom produkty Premium i zapewniającym najwyższym stopień obsługi.


Dlaczego jeszcze warto nas odwiedzić 29 -31 MARCA?

 

W porozumieniu w wiodącymi dostawcami rozwiązań przygotowaliśmy dla Państwa wiele atrakcyjnych rabatów na osłony tarasowe i balkonowe, które tej wiosny już nie nie powtórzą. To jedyna możliwość skorzystania z wiosennych cen na nowoczesne PERGOLE i MARKIZY.


Ponadto na miejscu można zobaczyć i samemu przetestować działanie naszych rozwiązań osłonowych do ogrodu i na balkon. Dodatkowo zapewniamy konsultację z naszymi ekspertami, którzy pomogą w wyborze najlepszych pergoli, markiz czy żagli słonecznych.


Na Dni Otwartych Markiz 2019 zapraszamy z całą rodziną!

 

                                           


Odwiedź nasz salon w dniach 29 - 31 marca w godzinach od 10 do 20. Zobacz jak do nas dojechać >> Konstancin-Jeziorna 05-520, ul. Warszawska 27

 

Zobacz osłony tarasowe w naszej ofercie:

MARKIZY | PERGOLE | DACHY SZKLANE | ROLETY SCREEN 

 

Odmienimy Twój taras i balkon!

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.