PROMOCJA na zasłony rzymskie RVS od 11.09.2017 do 31.12.2017

Rusza promocja na “zasłony rzymskie RVS” przygotowana przez naszego partnera i producenta zasłon RVS firmę ANWIS.

 

Promocja na zasłony rzymskie RVS

 

Promocja trwa od 11.09.2017 do 31.12.2017.


W promocji mogą wziąć udział osoby, które zakupią promocyjny produkt w sieci dealerskiej organizatora firmy ANWIS. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej promocji!


Podczas składania zamówienia na zasłony rzymskie RVS podaj kod promocyjny „ANWIS10” naszemu sprzedawcy i odbierz 10 % rabatu od wartości brutto zakupionych produktów.


Zasłony rzymskie RVS to nasza
NOWOŚĆ! Charakteryzuje się wyjątkową konstrukcją, która pozwala przysłonić dowolną część okna. Dzięki zastosowanym linkom napinającym, możemy zatrzymać zasłonę w pozycji najbardziej nam odpowiadającej. Połączenie estetyki rolety rzymskiej z funkcjonalnością plis sprawia, że zasłony rzymskie RVS to unikalne rozwiązanie w kategorii osłon wewnętrznych.


Zapraszamy do skorzystania z oferty promocyjnej na zasłony rzymskie RVS już dzisiaj! Zadzwoń pod nr tel. 602 256 780 lub napisz na adres: mkstudio@o2.pl i umów się z naszym specjalistom na bezpłatny pomiar. Zapraszamy również do jednego z trzech naszych salonów w celu poznania bliżej naszego promocyjnego produktu. Zobacz nasze salony >> https://www.mkstudio.waw.pl/kontakt/


Regulamin promocji dostępny pod linkiem: Regulamin promocji zasłony rzymskie RVS 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.