4 trendy wnętrzarskie na jesień 2017

Wraz ze zmianą pory roku, zmianie ulega przede wszystkim zawartość naszej szafy. Jednak tym razem zachęcamy Was do wprowadzenia jesiennej aury również do wnętrz Waszych mieszkań i domów. Co jest modne tej jesieni? Zapraszamy do dalszej lektury tego artykułu, a zdradzimy Ci 4 najciekawsze trendy jesieni 2017.

Jesień wcale nie musi kojarzyć się z deszczem i szarością, wręcz przeciwnie polska złota jesień zachwyca pięknymi barwami, które kojarzą się ze spokojem i przytulnym wnętrzem. Takie właśnie wnętrza chcemy Ci zaproponować.

 

1. ZŁOTO

 

 

 

 

Tej jesieni zapomnij o minimalizmie, złoto przejmuje stery i dodaje blasku naszym wnętrzom.

Aranżacja salonu, sypialni czy jadalnia z wykorzystaniem złota doda luksusowego charakteru. Jeżeli złote obicie na kanapie, czy zasłony ze złotą nitką to dla ciebie za dużo, postaw na złote akcenty, w postaci karniszy, poszewek na poduszki lub pledów. Złoto we wnętrzu nada każdej aranżacji elegancji i niewymuszonego stylu.

 

2. WZORZYSTE TAPETY

 

 

 

 

Drugim trendem, który odmieni wnętrze tej jesieni, są dekoracyjne tapety, które będą antidotum na jesienną chandrę. Motywy kwiatowe, mocne wzory geometryczne w połączeniu z intensywnymi kolorami wprowadzą radosną atmosferę, złotej polskiej jesieni. Wzorzyste tapety rozświetlą każde wnętrze, nawet podczas długich jesiennych wieczorów. Popularne wciąż są tapety imitujące naturalne materiały, drewno czy kamień.

Zastosowanie dekoracyjnej tapety, jedynie na jednej ścianie, może dodać wnętrzu nowoczesności i oryginalności. Zachęcamy do wykorzystania tego trendu, który pokochali architekci z całego świata.

 

3. AKSAMIT

 

 

 

Tegoroczna jesieni stawia przede wszystkim na eleganckie wnętrza, a to za sprawą nie tylko kolorów, ale i tkanin, takich jak – AKSAMIT. Zaczerpnięty z wybiegów wkroczy z przytupem do naszych mieszkań. W przeszłości aksamit, zarezerwowany był dla arystokracji, w tym sezonie możemy mieć go w na swoich kanapach czy choćby poduszkach. Jeżeli trend ten przypadł ci do gustu, postaw na na aksamitne zasłony, pufy, szezlongi i krzesła obite aksamitem, w kolorze pudrowego różu, purpury lub szmaragdu.

Niezależnie od tego jaki kolor wybierzesz, delikatność tego materiału, wprowadzi do Twojego domu przytulną aurę, idealną na jesienne wieczory.

 

4. PUDROWY RÓŻ

 

 

 

Miłośnikom delikatniejszych kolorów i dekoracji, z pewnością spodoba się kolejny trendy - róż w odcieniu pastelowym - BALLET SLIPPER. Od kilku sezonów delikatny róż przewija się w aranżacji wnętrz. Dlatego, jeśli w waszych wnętrzach, już wcześniej zawitał możecie śmiało go ponownie wyeksponować. Nazwa koloru pochodzi od subtelnego odcienia point, w którym tańczą baletnice.

Pudrowy róż, można wykorzystać na wiele sposobów, nawet w formie tapety na całą ścianę, będzie wyglądał doskonale. Warto zastosować go jako element dekoracyjny, pod postacią tkanin obiciowych tak jak w naszym przykładzie. Poduszki, fotele, szezlongi i kanapy w tym kolorze, podbiją serca Twoich gości i wprowadzą świeżości do wnętrza.


Jesienią warto zadbać o przyjemną aranżację wnętrza. Delikatne zmiany zgodne z 4 najnowszymi trendami, wprowadzą odrobinę ciepła i przytulności do każdego salonu czy sypialni. Po więcej inspiracji zapraszamy do naszego działu >> INSPIRACJE oraz naszego profilu na PINTEREST.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.