5 powodów, dla których warto wybrać plisy

 

Plisy cieszą coraz większą popularnością, są proste w montażu oraz obsłudze (sterowane ręcznie bądź elektrycznie - indywidualnie lub grupowo), niezwykle eleganckie oraz wysmakowane, stanowią ciekawą alternatywę klasycznych już żaluzji oraz rolet.
 

Główną zaletą plis - czyli inaczej plisowanych rolet - jest ich funkcjonalność. Oto bowiem, po pierwsze, posiadają one szeroki możliwości zastosowania, gdyż z powodu braku kasety na ramie okiennej, plisy można wykonać w dowolnym kształcie. Dlatego też świetnie nadają się do okien o nietypowych kształtach, jak na przykład: okien trójkątnych, okrągłych, półokrągłych, trapezowych etc. 
 

Po drugie, świetnie nadają się także do okien dachowych, jako że można zamontować je właściwie pod każdym kontem.
 

Po trzecie, dzięki zastosowaniu dwóch ruchomych profilów, można przesuwać plisę w dwóch kierunkach, co umożliwia zasłonięcie dowolnej części okna (na przykład tylko góry, tylko dołu albo tylko środka; w dowolnych granicach: w 1/3, 2/3 bądź w całości) - w zależności od konkretnych potrzeb i wymagań. 
 

I wreszcie po czwarte, są idealnie łatwe do utrzymania w czystości - można je czyścić na sucho, jak i prać w pralce w niskiej temperaturze (bezproblemowo ściągają się z okna), bez ryzyka o spowodowanie odkształcenia lub odbarwienia tkaniny. 
 
 
No i na koniec, chronią przed niechcianymi spojrzeniami, jak również przed promieniami słonecznymi oraz zbytnim nasłonecznieniem wnętrza.
 

Oprócz walorów funkcjonalnych, plisy posiadają także walory estetyczne. Mówiąc krótko - są po prostu bardzo eleganckie. Stanowiąc istotny element dekoracji, wpływają na klimat danego pomieszczenia. Bogata gama kolorystyczna tkanin o różnorodnej fakturze (przezroczyste, półprzezroczyste lub zaciemniające), sprawia, że możliwość dobrania odpowiedniej plisy do indywidualnych potrzeb klienta jest bardzo wysoka.
MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.