ANWIS HOME – aplikacja, która pozwala na dopasowanie osłon okiennych przy użyciu smartfona.

 

Masz problem z doborem osłony okiennej? Poznaj aplikację ANWIS HOME, która wykorzystuje technologię rozszerzonej rzeczywistości w doborze rolet, żaluzji oraz plis. Aplikacja pozwala na wkomponowanie produktów osłonowych bez potrzeby wychodzenia z domu. A to wszystko za pomocą smartfona.

 

Aplikacja ANWIS HOME to rewolucja na rynku osłon okiennych. Za jej pomocą możemy zobaczyć, jak będą prezentowały się wybrane przez nas osłony. Ponadto aplikacja umożliwia dowolnie sterowanie osłoną – możemy podnosić, opuszczać, a także zmieniać kąt nachylenia lameli w przypadku projektowania żaluzji. Rozwiązanie od ANWIS może być obsługiwane zarówno na smartfonach z system ANDROID oraz iOS. Linki do aplikacji znajdziesz na dole artykułu.

 

ANWIS HOME pozwala na personalizację osłon oraz nałożenia ich na skanowany obszar okien. Dzięki wykorzystaniu technologii 3D, efekt jest niezwykle realistyczny i dokładny. W szybki i prosty sposób naniesiemy zmiany w wizualizacji oraz przetestujemy sterowanie w czasie rzeczywistym. Po zakończeniu konfiguracji i zapisaniu jej w pamięci smartfona możemy przesłać nasz projekt przez wiadomość MMS, udostępnić na portalu Facebook lub Instagramie. Ciekawą funkcjonalnością jest również możliwość wybrania salonu sprzedaży do którego możemy wysłać nasz projekt w celu otrzymania dokładnej wyceny. Poza tym z poziomu aplikacji możemy przejść na stronę producenta, gdzie znajdziemy dodatkowe informacje dotyczące oferowanych produktów.

 

„Pobierzcie aplikację i sami przekonajcie się, czy wybrane rozwiązanie będzie odpowiadało Waszym aranżacyjnym gustom. Możemy przymierzać, aranżować, a przy tym bawić się dowolnością wyboru. „Przymierzanie” wirtualnych osłon to w końcu także i doskonała zabawa” - mówi Agnieszka Gołębiewska, kierownik działu marketingu w ANWIS

 

Innowacyjną funkcjonalnością jest samodzielne mierzenie przez aplikację wymiarów zaprojektowanej osłony. Dzięki temu, nie musisz się znać na pomiarach, aplikacja zrobi to za ciebie. Informacja o wymiarach jest widoczna po zapisaniu projektu.

 

 

Wyjaśniamy, jak przygotować wizualizację w 4 prostych krokach.

1. Wybierz osłonę okienną

2. Rozpocznij skanowanie przestrzeni okiennej

3. Konfiguruj osłonę

4. Zapisz wizualizację

 

Pamiętaj, że zapisaną wizualizację możesz wysłać do naszego salonu, aby poznać dokładną wycenę.

Pobierz aplikację i zacznij tworzenie swoich idealnych osłon okiennych.

- Smartfony wyposażone w system Android 

- Smartfony wyposażone w system iOS

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.