Aplikacja Connexoon Terrace – zarządzaj tarasem za pomocą smartfona

 

Connexoon Terrace to innowacyjne rozwiązanie od SOMFY, które pozwala sterować zdalnie wyposażeniem tarasu za pomocą aplikacji w smartfonie. Jak działa i dlaczego warto zainwestować w centralę Connexoon z aplikacją Connexoon Terrace, wyjaśnimy już za chwilę.


Szukasz sposobu na ułatwienie sobie życia i zaoszczędzenia czasu? Lubisz nowinki technologiczne? Marzysz o „inteligentny domu”, który będzie azylem i bezpieczną przystanią? Rozwiązania smart home, które z roku na rok są coraz popularniejsze, zyskują zwolenników również w Polsce. Z pomocą innowacyjnych rozwiązań od SOMFY, twoje marzenia mogą się spełnić, jeszcze tego lata :)


Poznaj Connexoon Terrace jedną z 3 aplikacji od SOMFY, która zmieni każdy taras w inteligentną przestrzeń, która dba nie tylko o wygodę, ale również bezpieczeństwo. Korzystając z aplikacji możemy spełnić swoje marzenie o domu, jak z kreskówki „Jetsonowie”. Smart home z SOMFY jest rzeczywistością, gdzie nowe technologie pomagają w codziennym życiu.

O drugiej aplikacji Connexoon Window służącej do zdalnego sterowania osłonami okiennymi pisaliśmy w innych artykule na naszym blogu >> "Nowość! aplikacja Connexoon Window RTS - steruj roletami za pomocą smartfona".


Connexoon Terrace – jak działa?

 

 


Aplikacja Connexoon Terrace dedykowana jest do zarządzania urządzeniami na tarasie działającymi w technologii  io-homecontrol®, takimi jak markiza, pergola czy roleta screen. Ponadto za pomocą smartfona możemy oświetlić taras lub włączyć ogrzewanie. Co z pewnością będzie pomocną funkcjonalnością podczas wiosennych i letnich dni spędzanych na przestrzeni tarasowej z przyjaciółmi i rodziną. Jak przekonuje ekspert fimy Somfy -Tomasz Koziarek:


"Po podpięciu go do Internetu i skonfigurowaniu ze ściągniętą na smartfona aplikacją, użytkownik może sprawdzić jednym kliknięciem stan urządzeń na tarasie i ewentualnie zdalnie je dostosować, jeśli okaże się to konieczne”.

 

 

 


Z aplikacją Connexoon Terrace przebywanie na tarasie to czysta przyjemność. Za pomocą aplikacji stworzymy spersonalizowaną atmosferę, którą za pomocą jednego kliknięcia włączymy gdy przyjdą do nas goście, śpieszymy się do pracy czy planujemy romantyczną kolację we dwoje.


Dodatkowo aplikacja umożliwia zapamiętanie ulubionych ustawień tzw. migawka (snapshot). Jak to działa? Bardzo prosto! Za pomocą smartfona robimy zdjęcie naszego tarasu w wybranej aranżacji. Następnie na podstawie zdjęcia wywołujemy je jednym kliknięcie z ustawionych scenariuszy.


Kolejną bardzo przydatną funkcjonalnością jest możliwość sprawdzenia naszego tarasu w czasie rzeczywistym. Jeśli nie jesteśmy pewni, czy wyłączyliśmy oświetlenie na tarasie lub czy markiza jest zwinięta, za pomocą aplikacji możemy wejść w ustawienie wszystkich połączonych urządzeń. Dzięki tej funkcjonalności, w razie zmiany pogody, możesz za pomocą swojego smartfona zdalnie zwinąć markizę.


Inteligentne rozwiązania od SOMFY zapewnią stały kontakt z domem i tarasem. Stanowią pomoc w codziennych wyzwaniach, odciążając nas przy zarządzaniu przestrzenią tarasową. Postęp technologiczny sprawił, że takie rozwiązania, jak aplikacja Connexoon Terrace jest na wyciągnięcie ręki, a marzenia o smart home stają się rzeczywistością. 

 

APLIKACJA CONNEXOON TERRACE KOMPATYBILNA JEST Z :

 ZESTAW CONNEXOON TERRACE

 

 


W zestawie Connexoon Terrace od Somfy znajdziemy:

  1. Moduł Connexoon

  2. Kabel USB

  3. Zasilacz sieciowy

  4. Kabel Ethernet

  5. Dwie skrócone instrukcje instalacji (instalator i użytkownik końcowy)

  6. Nota prawna


Nowoczesne rozwiązanie oferowane przez firmę SOMFY dostarczy nam wygodę, komfort i bezpieczeństwo na tarasie, bez względu czy aplikacją zarządzają dorośli czy dzieci. Za pomocą aplikacji w telefonie szybko i łatwo rozsuniemy markizę, oświetlimy taras czy zamkniemy lamele w naszej pergoli. Co ważne możemy to zrobić z każdego miejsca, gdzie mamy dostęp do naszej aplikacji 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.


Jeśli masz pytania dotyczące aplikacji Connexoon Terrace lub Window RTS, zadzwoń pod nr tel 602 256 780, napisz na adres: mkstudio@o2.pl / możesz skorzystać również z naszego formularza http://www.mkstudio.waw.pl/kontakt/ >> lub odwiedź jeden z naszych salonów.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.