Dickson Designer – symulator markiz od DICKSON

 

 

 

Szukasz idealnej markizy do swojego tarasu lub balkonu? Masz problem z wyborem koloru i wzoru poszycia? Z aplikacją Dickson Designer wybór idealnej markizy stanie się prosty i wygodny. Poznaj zalety symulatora markiz od producenta DICKSON.


Aplikacja Dickson Designer pozwala na wirtualne zasymulowanie wybranej markizy na wgranym zdjęciu. Cały proces zajmie jedynie kilka minut. Dzięki rozwiązaniu od Dickson, możemy przetestować tkaniny markizowe bez wychodzenia z domu w czasie rzeczywistym!


Innowacyjne rozwiązanie od Dickson


Dickson to znany z innowacyjnych rozwiązań światowy producent w dziedzinie tkanin do markiz i pergoli. Celem firmy jest oferowanie wysokiej jakości, zaawansowanych tkanin pod względem technicznym. Zespoły badawczo - rozwojowe współpracują przez przez cały rok z projektantami mody i trendów, międzynarodowymi laboratoriami w celu stworzenia unikalnych rozwiązań, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.


Efektem prac zespołu Dickson jest symulator 3D markiz, który jest pierwszym takim rozwiązaniem na rynku. Aplikacja pozwala na wysoce realistyczne przedstawienie wizualizacji tkaniny osłony tarasowej. W przeciągu 5 minut nałożysz wirtualną markizę na wgrane zdjęcie i dopasujesz materiał do otoczenia.

 

 

Jak działa aplikacja Dickson Designer?

 

1. Zrób zdjęcie lub wybierz jedno z udostępnionych przez producenta zdjęć. W celu uzyskania jak najlepszego efektu zrób zdjęcie, z jak największej możliwej odległości oraz z boku tarasu lub balkonu.

2. Wybierz model markizy spośród sześciu dostępnych opcji: markiza składane bez opcji, markiza składana z opcjami, markiza wysuwana bez opcji, markiza wysuwana z opcjami, markiza pionowa lub markiza koszowa z opcjami.

3 Regulacja markizy – przesuwaj, powiększaj, w celu dopasowania markizy, tak aby idealnie pasowała do domu.

4. Wybierz tkaninę Dickson lub Sunbrella z prezentowanej gamy.

5. Prześlij symulację na adres e-mail, aby mieć możliwość późniejszej edycji.

6. Zapisz symulację.

7. Wyślij projekt do wybranego salonu sprzedaży, w celu otrzymania wyceny.UWAGA: Producent ostrzega, że kolory wyświetlane na ekranie, lub na wydruku mogą różnić się od rzeczywistych. Dlatego też przed ostateczną decyzją dotyczącą wyboru materiału, zapraszamy do odwiedzenia naszych salonów w celu zapoznania się z próbkami tkanin.


Aby przejść do SYMULATORA Dickson Designer skopiuj link i wklej w przeglądarce >> https://www.dicksondesigner.com/solar/pl/

 

_____

Poznaj nasze zadaszenia

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.