Dlaczego pergole tarasowe w salonie MK Studio?

 

 

 

Szukasz zadaszenia tarasu, które w upalne dni stworzy przyjemny cień, a w deszczową pogodę zapewni spokojne miejsce do spotkań z przyjaciółmi? Jednocześnie potrzebujesz rozwiązania dopasowanego do Twojego tarasu, z dodatkowym wyposażeniem, które zapewni komfort korzystania z przydomowej przestrzeni? Jeśli tak, to zapraszamy do zapoznania się z dalszą treścią.


Pergole na wymiar

 

Wszystkie pergole, markizy i osłony okienne, zamawiane w salonach MK Studio wykonywane są na indywidualne zamówienie. Dopasowane pod względem wymiarów, montażu, dodatkowego wyposażenia tworzą idealnie dopasowaną osłonę przeciwsłoneczną. Oferowane przez nas pergole tarasowe stanowią unikalne rozwiązania chroniące przed słońcem, deszczem i wiatrem. Wyposażone w dodatkowe elementy takie jak ogrzewanie, oświetlenie czy promienniki ciepła pozwolą na korzystanie z przydomowego tarasu do późnych godzin nocnych nawet poza sezonem. W zależności od potrzeb, możliwości montażu i gustu dopasujemy pergolę idealnie spełniającą wszystkie wymagania.


Gra kolorów


Poza różnymi typami pergoli, dysponujemy szeroką gamą wzorów tkanin, które dopasujemy kolorystycznie do stelażu pergoli. Dzięki temu nowa zabudowa tarasu wtopi się w otoczenie i będzie dekoracyjnym elementem całego domu. Zamówione elementy stelaża: profile oraz komponenty możemy pomalować proszkowo na dowolny kolor. Cały proces jest bezpieczny dla środowiska i zapewnia trwałość koloru, nawet przy wielokrotnym użytkowaniu.


Nasze poszycia dają ogromne możliwości. To od wyboru kolorystyki i wzoru tkaniny pergoli segmentowej zależy aura jaka zapanuje na naszym tarasie. Pomożemy dopasować idealny kolor, który stworzy przyjemny klimat do odpoczynku i relaksu. Tkaniny, które posiadamy w naszej ofercie posiadają wysoki współczynnik ochrony UV. Dzięki temu gwarantujemy trwałość i wysoką jakość naszych pergoli przez wiele lat. Ponadto opcjonalnie możemy pokryć poszycie specjalną impregnacją, zabezpieczającą przed deszczem i kurzem.


Przesłony boczne

 


Przesłony boczne oferowane w naszej ofercie, pozwalają na obserwację otoczenia. Nasze rolety screen w przeciwieństwie do markiz pionowych, przepuszczają delikatnie światło. Dzięki temu możemy obserwowalność otoczenie, nie rezygnując z prywatności i ochrony przed wiatrem. Rolety screen to wyjątkowo trwała siatka zwijana do aluminiowej kasety zabezpieczającej. Więcej o roletach screen przeczytasz we wpisie pt.: "Rolety screen- skuteczna ochrona przed wiatrem na tarasie


Sterowanie automatyczne


Decydując się na pergole salonie MK Studio Twoja nowa osłona będzie łatwa i intuicyjna w obsłudze. Dzięki sterowaniu za pomocą pilota lub specjalnej aplikacji w smarfonie lub tablecie szybko zmienisz ułożenie lamel, rozłożyć przesłony boczne lub włączysz oświetlenie. Bez ruszania się z miejsca zamkniesz lub odsłonisz cały taras. Szybko zmieniając się pogoda to już nie problem nawet gdy nie ma nikogo w domu. Zdalnie za pomocą swojego smartfona możesz zsunąć poszycie, lub zamknąć lamele.


Pergole z oferty MK Studio zachwycają ponadczasowym designem, zapewniają bezawaryjne działanie i trwałość na lata. Wyjątkowa funkcjonalność sprawia, że korzystanie z pergoli jest niezwykle przyjemne i proste. Jeśli zalem potrzebujesz, indywidualnej oferty dopasowanej do Twojego tarasu lub ogrodu zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Zadzwoń pod nr tel 602 256 780, napisz na adres: mkstudio@o2.pl / możesz skorzystać również z naszego formularza http://www.mkstudio.waw.pl/kontakt/ >> lub odwiedź jeden z naszych salonów. 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.