Dwukierunkowe żaluzje aluminiowe Junn - nowość od ANWIS

 

Jeśli szukasz oryginalnych osłon okiennych? Cenisz plisy za ich praktyczny mechanizm działania, a żaluzje aluminiowe za nowoczesny design? Poznaj nowość na rynku od producenta osłon okiennych ANWIS i przekonaj się, że idealna osłona okienna istnieje. Nowoczesne żaluzje aluminiowe dwukierunkowe Junn z pewnością zachwycą Cię swoją funkcjonalnością, praktycznością i wyglądem.


Klasyczne żaluzje aluminiowe to jedne z najpopularniejszych osłon okiennych montowanych w domach i biurach Polaków. Sprawdzają się jako osłony do małych i dużych okien. Ich prosty design i szeroka gama kolorystyczna pozwala dopasować lamele do każdego pomieszczenia. Firma ANWIS wyszła naprzeciw rosnącym oczekiwaniom swoich klientów i stworzyła produkt łączący sterowanie znane nam z plis i elegancję tradycyjnych żaluzji z aluminium. Efekt końcowy zachwyca i oferuje niezwykłe walory wzornicze oraz użytkowe.


Żaluzja aluminiowa Junn marki ANWIS została doceniona przez jury 26 edycji konkursu Dobry Wzór 2019 roku. Dołączając do grona 10 najlepiej zaprojektowanych produktów i usługi na polskim rynku w kategorii Sfera Domu. Organizatorem konkursu jest Instytut Wzornictwa Przemysłowego, który od kilkunastu lat wyłania najlepsze produkty i usługi na rynku dla polskiego konsumenta.

 


Jury wskazało na rewolucyjny pomysł jakim jest połączenie koncepcji tradycyjnych plis i tzw. lameli – dzięki temu można żaluzją zasłonić tylko dolną część okna. Bardzo przydatnym rozwiązaniem jest także wyeliminowanie z obsługi żaluzji sznurków i łańcuszka – to rozwiązanie bardzo bezpieczne dla dzieci, a dorosłym użytkownikom oszczędzające złości na plączące się i nieestetyczne elementy. Dodatkową zaletą JUUN jest możliwość customizownia ich kolorów. - tłumaczą organizatorzy konkursu.


Wygodne sterowanie w zasięgu ręki

 

 


Innowacyjność żaluzji aluminiowych polega na zastosowaniu mechanizmu znanego z plis, umożliwiającego przysłonięcie dowolnej części szyby. W żaluzji Junn sterowanie odbywa się za pomocą specjalnych wałków o średnicy 14 mm, umiejscowionych u dołu i u góry osłony. Dzięki temu możemy sterować osłoną bez zwisających sznurków, łańcuszków czy pokręteł. Górny wałek służy również do ustawienia kąta nachylenia lameli, dzięki czemu możemy regulować ilość wpadających promieni słonecznych. Niewielkie gabaryty osłony i idealnie dopasowane linki prowadzące, umożliwiając swobodne uchylanie okna z żaluzjami Junn.


4 warianty montażu żaluzji

 


Dwukierunkowe żaluzje aluminiowe możemy zamontować: w świetle szyby do listew przyszybowych, do profili okiennych lub bezinwazyjnie za pomocą specjalnych uchwytów mocujących na ramę okna. Taka rozpiętość sposobów montażu, pozwala na dopasowanie rozwiązania do potrzeb i możliwości okna. Żaluzje Junn przysłonią okna o wymiarach: 1,2 m szerokości i 2,2 m wysokości. W skład żaluzji wchodzą: lamele aluminiowe o szerokości 25 mm, drabinka sznurkowa, wałki górny i dolny oraz system mocujący.


Szeroka gama kolorystyczna

 

 


Dużym atutem żaluzji aluminiowych Junn jest bogata kolorystyka, która pozwala na dopasowanie osłony do każdego wnętrza i stylu aranżacji. Wśród 85 kolorów lamel, znajdziemy zarówno stonowane, pastelowe kolory, jaki i intensywne odcienie czerwieni, błękitu czy zieleni. Ponadto producent zadbał również o możliwość wyboru kolorystyki osprzętu. Ruchome wałki oraz uchwyty sterujące w standardowej ofercie występują w 8 kolorach: białym, białym kremowym, brązowym, beżowym, anoda silver, bazaltowym szarym, antracytowym i czarnym. Istnieje możliwość wyboru niestandardowego koloru spośród palety RAL, dzięki temu możemy spersonalizować naszą żaluzję i dodać całemu wnętrzu charakteru.

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.