Ekskluzywne ozdoby okienne – karnisze elektryczne

 

Karnisze elektryczne to ekskluzywne produkty, które od kilku ostatnich lat coraz częściej pojawiają się w prywatnych domach. Taka ozdoba okienna jest imponująca i elegancka. Karnisze elektryczne nadają niebanalnego i oryginalnego charakteru każdemu pomieszczeniu.

 

Dawniej karnisze elektryczne można było spotkać w hotelach, salach konferencyjnych i teatrach. Dziś z tego luksusu korzysta coraz więcej klientów indywidualnych, którzy chcą zadbać o niebanalny wystrój w swoim domu oraz zapewnić sobie i rodzinie komfort otwieranych o poranku osłon za pomocą jednego przycisku. Okna są bardzo ważnym elementem każdego pomieszczenia, jeśli są odpowiednio wyeksponowane i ozdobione mogą stanowić jeden z najważniejszych elementów w aranżacji.

 

Karnisz elektryczny składa się z:

  • szyny napędowej,
  • silnika,
  • uchwytów mocujących.

 

Karniszem elektrycznym można sterować za pośrednictwem pilota, przełącznika, lub komputera. Niemal wszystkie obecnie dostępne karnisze posiadają opcję umożliwiającą przesuwanie zasłon ręcznie na wypadek braku w dostawie prądu, lub awarii systemu. Kolejnymi udogodnieniami przy inwestycji w karnisze elektryczne jest wyjątkowa cicha praca urządzenia, miękkie rozpoczęcie i zakończenie pracy (co zapobiega kiwaniu się zasłon), oraz możliwość uruchomienia mechanizmu przez ręczne pociągnięcie zasłony. Karnisze elektryczne mogą być proste, lub w nietypowych kształtach, ponieważ materiał, z którego są wykonywane jest podatny na wyginanie.

 

Karnisze elektryczne Warszawa

 

Najbardziej imponująco karnisze elektryczne wyglądają zamontowane na długich, przeszklonych oknach. Jednak przy pojedynczych, standardowych oknach wypadną równie korzystnie, dodając wnętrzu nowoczesności. Idealnie równe zakładki firanek, nadają uporządkowanego, czystego i klarownego wyglądu. Duża możliwość obciążenia pozwala na zawieszenie zasłon z wyjątkowo ciężkich materiałów.

 

Karnisze elektryczne to typowo nowoczesne rozwiązanie, jednak na rynku istnieje wiele rożnych modeli. Dlatego można je z powodzeniem zastosować jako wykończenie zarówno wnętrza nowoczesnego, jak i klasycznego. Istnieją modele retro, tradycyjne i nowoczesne. Producenci proponują różne rozwiązania kolorystyczne, karnisze ozdobione nietypowymi wzorami, kryształami Swarovskiego, lub z podświetlanymi elementami. Niemal każdy, nawet najbardziej wymagające osoby, mogą znaleźć karnisz elektryczny, który będzie idealnie pasował do wymarzonej aranżacji wnętrza. Dodatkowo większość producentów umożliwia wykonanie karnisza na indywidualne zamówienie.

 

Karnisze elektryczne Warszawa

 

Karnisz elektryczny nie jest tanim rozwiązaniem, ale jego estetyka i funkcjonalność wynagradzają to. Osoby dbające o swój dom w najdrobniejszych szczegółach, dla których imponujący wystrój i styl wnętrz jest ważny powinny zastanowić się nad takim nowoczesnym wykończeniem okna.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.