Markilux Planet - markiza wolnostojąca z obrotowym rozwijaniem

 

Wybór zadaszenia ulubionego miejsca, w ogrodzie czy na tarasie nie jest prosty. Producenci oferują nam niezliczoną ilość rozwiązań od markiz, parasoli przeciwsłonecznych, przez pergole po dachy szklane kończąc. Dziś chcemy przedstawić Ci produkt, który łączy funkcjonalność parasola z wyglądem markizy.


Markilux Planet to wolnostojąca markiza, która oferuje obszerny cień i lekki wygląd zadaszenia. Markiza pasuje do każdego budynku i ogrodu, zainstalowana jest na pojedynczej lekko pochylonej podporze umiejscowionej w stabilnej płycie podstawy. Co najważniejsze markizę można obradzać w zakresie 335 stopni, czyli niemal dookoła. Dzięki temu, cień jest wszędzie tam gdzie tego potrzebujemy w danej chwili.

 


Parasol Planet od markilux idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości przymocowania markizy do ściany. W ogrodzie, na środku tarasu, przy basenie czy innym ulubionym miejscu na naszej posesji. Parasolem Palent możemy zacienić nawet do 18 metrów kwadratowych. Markilux zadbało również ciekawą kolorystykę. Konstrukcję możemy zamówić w jednym z 7 kolorów: RAL 9016 (biel komunikacyjna), RAL 9006 (białe aluminium), podobny do RAL 8019 (szaro-brunatny), 5233 (kremowo-biały strukturalny), 5215 (kamienno-szary metalik), 5204 (antracytowy metalik), 5229 (havanna brąz strukturalny).

 


Nasze nowe wolnostojące zadaszenie możemy wyposażyć w:

  • schattenplus czyli rozwijaną pionowo falbanę,
  • promiennik ciepła, który ogrzeje nas wieczorową porą oraz
  • oświetlenie.


Parasol Planet od markilux otrzymał cztery nagrody za innowację „Plis X Award”. Nagrody zgarnął za design jakość, funkcjonalność i rozwiązania techniczne. W 2014 roku został uznany w swojej kategorii za „Najlepszy produkt roku”. Zwracający uwagę design, innowacyjność rozwiązań oraz doskonała jakość wykonania sprawiają, że produkt jest doskonałym wyborem dla hoteli, restauracji.

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.