Markiza CAMABOX BX4000 z prestiżową nagrodą German Design Award 2019

 

 

 

Firma STOBAG, dostawca szerokiej palety indywidualnych systemów osłon przeciwsłonecznych otrzymał nagrodę w prestiżowym konkursie German Design Award 2019. Międzynarodowy skład jurorski, złożony z 45 członków, złotem w kategorii „Excellent Product Design” uhonorował markizę Camabox BX4000.


German Design Award to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w świecie wzorniczym. Nagroda przyznawana jest przez Niemiecką Radę Wzornictwa powołaną przez niemiecki Bundestag. Dzisiaj jako fundacja nagradza nowatorskie projekty, które wyznaczają trendy i nowe kierunki w projektowaniu.


W 2019 roku jurorzy German Design Award, w skład którego wchodzą międzynarodowi eksperci wzornictwa z branży przemysłowej i naukowej uhonorowali markizę Camabox BX4000 firmy STOBAG w kategorii „Excellent Product Design”.


„Bardzo cieszymy się z wyróżnienia i jesteśmy dumni z tego, że możemy ponownie przyjąć nagrodę za ten produkt. Oprócz pozytywnych wyników sprzedażowych ta nagroda dodatkowo dowidzi, że stworzyliśmy wyśmienity produkt.” - powiedziała Rebecca Stich, Chief Product Officer STOBAG AG.


Nagrodzona markiza – German Design Award Winner 2019, cechuje się nowoczesną kasetą o kubistycznym kształcie i prostym designie, dzięki czemu idealnie wtapia się w otoczenie budynku. Ta innowacyjna markiza może zostać zintegrowana z oświetleniem, które przedłuży korzystanie z tarasu lub balkonu do godzin wieczornych.

 

 


Markiza Camabox BX4000 wyposażona została w kasetę o sześciokątnym designie, która pozwala na skuteczną ochronę poszycia oraz ramion przegubowych przed niekorzystnymi czynnikami atmosferycznymi, a także zabrudzeniami czy uszkodzeniem. Dzięki temu możemy cieszyć się bezawaryjnym zadaszeniem przez wiele sezonów. Co ważne markizę, możemy łatwo i szybko zamontować do ściany, stropu lub dachu.


Wygrana nowoczesnej markizy marki STOBAG to potwierdzenie jakości i innowacyjności produktów tego szwajcarskiego producenta.


Zobacz nagrodzoną markizę >> Camabox BX4000.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.