Markiza markilux MX-3 wyróżniona w German Design Award 2020

 

7 lutego we Frankfurcie odbyła się uroczysta gala wręczenia nagród najbardziej prestiżowego konkursu w świecie wzorniczym – German Design Award 2020. Z ogromną przyjemnością informujemy, że w tegoroczenej edycji, w kategorii Excellent Product Design wygrała designerska markiza markilux MX-3.

 

Nagrody German Design Award przyznawane są co roku przez Niemiecką Radę Wzornictwa. Laureatami konkursu są najbardziej designerskie i innowacyjne produkty, które wnoszą wkład w świat designu. Jury German Design Award złożone z 45 członków, przyznaje nagrody w trzech głónych kategoriach: „Excellent Product Design”, „Excellent Communications Design” oraz „Excellent Architecture”.


Zwycięska markiza tarasowa markilux MX-3 według Michaela Gerlinga, dyrektora ds. technologii i produkcji, łączy w sobie wszystko, co najlepsze spośród sprawdzonych modeli markiz. MX-3 to najmłodszy produktniemieckiego producenta, nad którym prace trwały prawie dwa lata. Efekt inżynierów i projektantów markilux zyskał uznanie międzynarodowych ekspertów deklasując rywali w walce o prestiżowe wyróżnienie w kategorii „Excellent Product Design”.

 

Każdy, kto szuka designerkiej markizy kasetowej, powinien zapoznać się z markilux MX-3. Jej nowoczesny design jest odpowiedzią na zmieniające się trendy i potrzeby rynku. Markiza zachwyca zarówno kształtem, jak i dostępną kolorystyką.

Markiza przyciąga wzrok, dzięki połączeniu okrągłego kształtu bocznych kołpaków z wąską i niska konstrukcją. Zaproponowana kolorowa, frontowa blenda, która przebiega przez całą kasetę stanowi różnicę w porównaniu z innymi produktami. Kolor taśmy możemy wybrać spośród 8 odcieni, dopasowując ją do poszycia i otoczenia markizy. 

Kolejnym elementem, który podkreśla wąską i kompaktową konstrukcję, jest nowy system oświetlenia. Projektanci markilux umieścili elementy świetlne pod kasetą. Do wyboru mamy taśmę LED lub kilka punktów LED-Spots, które przedłużą korzystanie z tarasu do późnych godzin nocnych.

 

 

Nagrodzona markiza mimo małej kasety, oferuje spory cień. Maksymalny rozmiar markizy to 6 metrów z 3 metrowym wysiegiem. Stabilność markizy zawdzięczamy ramionom przegubowym wyposażonym w „ścięgna bionic”. Modelem MX-3 możemy sterować za pomoca korby ręcznej, silnika radiowego io, a także silnika radiowego RTS.

Przyznanie nagrody German Design Award w kategorii „Excellent Product Design” dla markizy MX-3 to docenienie prawie dwuletniej pracy ekspertów markilux.

Więcej o zwycięskiej markizie przeczytasz na stronie >> Markiza markilux MX-3

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.