Markiza na balkon w bloku - poznaj markizę markilux 930

 

Twój balkon położony jest od strony południowej? Wścibscy sąsiedzi chętnie obserwują, co robisz na balkonie? A może wnętrza pomieszczeń przy balkonie, nadmiernie się nagrzewają? Każdy z tych powód jest dobry, aby zamontować markizę, która zapewni cień w upalne dni, schłodzi wnętrza pomieszczeń usytuowanych przy balkonie oraz zapewni prywatność domownikom. Poznaj model markizy markilux 930, który doskonale sprawdzi się jako zadaszenie przestrzeni balkonowej.

 

Głównym zadaniem markizy jest ochrona przed słońcem, deszczem i spojrzeniami sąsiadów. Zapewniają cień w gorące letnie dni, ochronę przed niespodziewanymi opadami deszczu oraz pozwalają na odcięcie się od świata zewnętrznego. Swobodne korzystanie z balkonu, bez względu na warunki pogodowe jest możliwe. Korzystanie z balkonu z markizą markilux 930 będzie komfortowe i przyjemne. Poznaj zatem zalety tego modelu i przekonaj się, że jest to markiza dla Ciebie!

 

Filigranowe rozmiary i kompaktowy wyglmd

 

Markiza markilux 930 wyróżnia się niewielkimi rozmiarami, dzięki którym zamontujesz markizę niemal na każdym balkonie. Filigranowe rozmiary zawdzięczamy konstrukcji pozbawionej rury nośnej. Dzięki temu model ten doskonale sprawdzi się nawet przy małym balkonie lub tarasie. Model markilux 930 nie posiada kasety, do których zwijane jest poszycie i cała konstrukcja. Dlatego też markiza ta montowana jest najczęściej w miejscach, gdzie nie potrzeba dodatkowej ochrony w formie kasety, np.: pod zadaszeniem, balkonem, gdzie montaż odbywa się „od spodu”. Wybierając markizę otwartą, czyli bez kasety warto po sezonie letnim, dokładnie ją oczyścić i wysuszyć, a następnie zdemontować i przechowywać w suchym miejscu do kolejnego lata. Tak zabezpieczona markiza, będzie nam służyć przez wiele sezonów.

 

Dodatkowe wyposażenie

Model markilux 930 to zadaszenie, które możemy rozbudować o dodatkowe wyposażenie, które zwiększy nasz komfort i bezpieczeństwo. Aby zapewnić dodatkową ochronę dla poszycia i konstrukcji, możemy wyposażyć markizę w daszek systemowy, który zabezpieczy poszycie przed deszczem, kurzem i zanieczyszczeniami. Dodatkowo istnieje możliwość montażu oświetlenia flexlight przy montażu ściennym, dzięki któremu z balkonu będziemy mogli korzystać do późnych godzin nocnych. O komfort i wygodę zadba automatyka pogodowa pod postacią czujników nasłonecznienia i deszczu, które automatycznie rozwiną lub zwiną markizę, by zapewnić odpowiednią ochronę przed niespodziewaną zmianą pogody. A gdy temperatura na zewnątrz nie będzie zachęcać do przebywania na tarasie, zbawieniem okażą się promienniki ciepła, które ogrzeją Cię i Twoich gości. Do pełni szczęścia brakuje jedynie sterowania elektrycznego, które zapewni zdalne sterowanie markizą za pomocą pilota lub smartfona, nawet gdy nie ma Cię w domu.

 

 

Pionowa ochrona Twojego balkonu

 

Na wyróżnienie zasługuje fakt, że markizę markilxu 930 możemy ustawić niemal pionowo. W ten sposób otrzymamy doskonałą ochronę przed spojrzeniami sąsiadów i przechodniów. Rozwinięta markiza zapewnia prywatność, ochronę przed upalnym słońcem, deszczem i wiatrem. Podczas rozkładania markizy markilux 930 początkowo pozostaje w pozycji horyzontalnej, następnie opada do zaprogramowanej pozycji. Kąt nachylenia poszycia markizy możemy ustawić od 5° do 80°. Co pozwala na dopasowanie markizy do naszych potrzeb.

 

Najwyższa jakość i trwałość przez lata

 

Model markilux 930 to produkt z najwyższej półki „made in Germany” stworzony z myślą o przyszłości i długim funkcjonowaniu. Firma markilux to największy niemiecki producent markiz. Na rynku działa od ponad 25 lat, oferując produkty długowieczne, wysokojakościowe i bezpieczne. Markiza markilux 930 stworzona została z myślą o balkonach w blokach, gdzie potrzeba kompaktowej i funkcjonalnej osłony, która zapewni ochronę przeciwsłoneczną oraz wpasuje się w niewielką przestrzeń.

 

Jeśli zatem szukasz lekkiej, o niewielkich rozmiarach markizy na balkon, weź pod uwagę model markilux 930. Ta filigranowa, kompaktowa i funkcjonalna markiza, zapewni komfortowe warunki do korzystania przez cały letni sezon. Dzięki nowoczesnej technologii i jakości „made in Germany” stworzysz niepowtarzalne miejsce na świeżym powietrzu, a dodatkowo zyskasz praktyczną ozdobę swojego balkonu.

 

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.