Markiza Schattenplus od markilux – dodatkowy cień w słoneczny dzień

 


Przebywanie na tarasie w słoneczny dzień to sama p
rzyjemność. Piękna pogoda, otoczenie natury i relaks przy kawie to scenariusz idealny. Jednak co zrobić, gdy nasz taras jest odsłonięty i nie możemy cieszyć się prywatnością? Rozwiązaniem jest zastosowanie markizy w markizie, czyli Schattenplus od markilux.

 

Taras jest jedną z ważniejszych zalet posiadania domu. Dodatkowe miejsce usytuowane na świeżym powietrzu, pozwala letnią porą poczuć się jak na wakacjach. Cichy kącik do relaksu, jadalnia pod chmurką lub salon na świeżym powietrzu to tylko kilka z pomysłów na aranżację przestrzeni w ogrodzie. Niestety nie zawsze możemy cieszyć się całkowitą prywatnością, szczególnie gdy nasz ogród jeszcze się nie zazielenił lub graniczy bezpośrednio z sąsiednią działką. Wyjściem z tej niekomfortowej sytuacji jest Schattenplus od wiodącego niemieckiego producenta markiz markilux. Czym jest to tajemnicze rozwiązanie? Już wyjaśniamy...

 

Schattenplus – więcej komfort i prywatności

 

 

 

 

Schattenplus to markiza w markizie, a dokładnie pionowa osłona przeciwsłoneczna wysuwana z profilu czołowego markizy. Niemiecki producent markilux, zaproponował swoim klientom rozwiązanie idealnie dopełniające tradycyjne markizy. Schattenplus zapewnia ochronę przed niskim słońcem dostającym się pod poszycie oraz ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Boczna osłona odgrodzi taras i zapewni prywatność Tobie i Twoim gościom. Dzięki rozsuniętej markizie unikniemy spojrzeń sąsiadów lub przechodniów. Co ważne, zastosowanie półprzezroczystej tkaniny, pozwala na oglądanie ogrodu od wewnątrz.

 

Ponadto, zalety dodatkowej osłony docenimy wieczorową porą, gdy temperatura powietrza obniży się o kilka stopni, a na tarasie będzie nadal przyjemnie ciepło. Pionowa markiza zatrzymuje ciepło pod poszyciem i zapewnia przyjemną aurę do relaksu nawet w godzinach wieczornych.

 

Schattenplus - przyjemny cień w ciągu dnia

 

Dodatkowe poszycie Schattenplus może być rozwijane na długość pomiędzy 140 cm, a 210 cm. W ten sposób otrzymujemy pionową osłonę przeciwsłoneczną, która będzie doskonałym rozwiązaniem w upalne dni. Markiza zapewni przyjemny cień na tarasie, dzięki czemu najmłodsi domownicy są chronieni przed silnym nasłonecznieniem. Korzyści z posiadania markizy Schattenplus jest jeszcze więcej. Rozsunięta markiza w upalne dni, gdy żar leje się z nieba, schłodzi wnętrze, nie dopuszczając do jego nagrzewania. Co w przypadku pomieszczeń usytuowanych przy tarasie jest częstym problemem. Ponadto pionowa markiza może okazać się przydatna w wietrzne dni lub w czasie deszczu. Zasłonięty taras markizą tradycyjną wyposażoną w pionowe poszycie Schattenplus, zapewni komfortowy wypoczynek, nawet przy niespodziewanej zmianie pogody.

 

 

 

Schattenplus – wygodne sterowanie

 

Markiza Schattenplus w standardzie sterowana jest ręcznie. Jednak istnieje możliwość wyposażenia markizy w silnik radiowy oraz pilota, dzięki czemu zarządzanie osłoną będzie szybkie i przyjemne. Za pomocą dołączonego pilota można sterować zarówno poszyciem poziomym, jak i pionowych. Dodatkowo markizę możemy połączyć z systemem automatyki domowej. Wyposażona w czujniki słońca, wiatru, ciepła i deszczu stanie się innowacyjnym rozwiązaniem, które bez naszej ingerencji rozwinie markizę po przekroczeniu ustawionej temperatury, lub zwinie o określonej godzinie. Ponadto, zadaszenie możemy wyposażyć w oświetlenie LED, które pozwoli korzystać z uroków tarasu nawet w godzinach nocnych.

 

Markiza Schattenplus to funkcjonalna i praktyczna osłona, która zapewni najwyższy komfort podczas wypoczynku na tarasie wśród zieleni. Jednocześnie będzie stanowić dekoracyjny detal całego budynku. Ochroni przed upalnym słońcem, zapewni cień w największe opały, zagwarantuje prywatność oraz zabezpieczy wnętrze przed nagrzaniem. Niewątpliwie rozwiązanie od markilux to doskonała inwestycja w wygodę i bezpieczeństwo na tarasie.

 

Masz pytania dotyczące tego rozwiązania, potrzebujesz doradztwa w zakresie doboru zadaszenia tarasu lub balkony? Skontaktuj się z nami! Zadzwoń tel. (22) 213 37 37, mob. 602 256 780 lub napisz na adres e-mail:mkstudio@o2.pl . Możesz również napisać do nas przez:  formularz kontaktowy

 

 

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.