Modne połączenie rolety z zasłonami

Wahasz się pomiędzy roletami, a żaluzjami? Żadna propozycja do Ciebie nie przemawia, masz duży sentyment do firan, ale chcesz coś zmienić w swoim mieszkaniu. Modne połączenie rolet z zasłonami może Cię zaciekawić…


Rolety są obok żaluzji najczęściej wybieraną osłoną, jednak wiele osób rezygnuje z nich na rzecz tych drugich ze względu na całkowite odsłonięcie okna w ciągu dnia. Gdy mieszkamy na niższych piętrach bloku, bądź nasze okna w domu są telewizorem dla sąsiadów obawa przed tą osłona jest całkowicie uzasadniona. Rolety wewnętrzne zwijają się do góry na specjalnych rolkach ukrytych w przymocowanej aluminiowej listwie. Roletą zarządzamy z poziomu sznurka bądź łańcuszka, poruszając w dół rolet zwija się do kasety u góry, dzięki bocznym prowadnicom możemy zatrzymać ją w każdej wysokości.


Rolety dają nam szczelną ochronę w nocy, natomiast w dzień gdy chcemy wyeksponować okno podniesione nie kolidują z oprawą okna. Jednak nie każdemu przypadnie do gustu okno bez tradycyjnych zasłon i firan, dla tych osób doskonałą alternatywa, będzie połączenie zasłon z roletami.


Rozwiązanie może zaskakiwać bo po co jak są rolety dawać zasłony? Jednak taka propozycja przy dobrze dobranych materiałach i fasonach wygląda wprost rewelacyjnie. Połączenie idealne dla unowocześnionych tradycjonalistów, którzy lubią ciepło domu w wykonaniu nico odmłodzonym.


Często takie połączenia powstają z rolet rzymskich wykonanych z naturalnych materiałów takich jak bawełna czy len, delikatne rewelacyjnie komponują się z zasłonami z tego samego materiału. Tak o to stworzymy niepowtarzalną dekorację, która będzie żyła swoim życiem. Kiedy jeszcze zagospodarujemy parapet świeczkami, kwiatami, czy innymi bibelotami, sprawimy że okno przestanie być jedynie oknem na świat stanie się główną dekoracja naszego mieszkania. 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.