NOWOŚĆ! Aplikacja Connexoon Window RTS – Steruj roletami za pomocą smartfona.

 

Connexoon Window RTS to nowoczesne rozwiązanie od SOMFY, które już teraz można nabyć w salonach MK Studio. Jak działa i dlaczego warto wyposażyć swoje osłony okienne w ten wyjątkowy produkt, wyjaśnimy za chwilę.  


„Inteligenty dom”, który myśli za nas, dba o nas i zapewnia bezpieczeństwo, to nie science fiction ale dziś rzeczywistość na wyciągnięcie ręki. Marzenia o domu niczym z filmów stają się realne dzięki, takim rozwiązaniom jak nasza nowość - Connexoon Window RTS. To jedna z 3 aplikacji od Somfy na smartfon lub tablet, która pozwala na zdalne sterowanie osłonami okiennym w całym domu, ułatwia codzienności wyręczając nas rano podczas odsłaniania rolet, włączania alarmu czy zasłaniając żaluzje fasadowe wieczorem. Aplikacja dostępna jest na smartfony z systemem Android i IOS. 


„Connexoon to urządzenie, które zawiera w sobie wybrane przez klienta, podstawowe funkcje domu inteligentnego. Klienci mogą sami zdecydować, którym sprzętem chcą sterować zdalnie, bez konieczności nabywania całego systemu domu inteligentnego"
 –  tak opisuje Connexoon Window RTS Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem firmy Somfy.   

 

 

 

Connexoon Window RTS – przyjazny interfejs

Aplikacja Connexoon Window RTS proponuje nam przyjazny interface z 3 kluczowymi funkcjonalnościami:

 

URUCHAMIANIE JEDNYM KLIKNIĘCIEM


Aplikacja pod względem użyteczności, jest dopracowana od perfekcji, umożliwia otwarcie i  zamknięcie rolet zewnętrznych, żaluzji fasadowych i rolet materiałowych, a także aktywowanie alarmu oraz oświetlenia za pomocą jednego kliknięcia! Dzięki zautomatyzowaniu osłon, oświetlenia i alarmu przy użyciu Connexoon – oszczędzamy czas, który z pewnością wykorzystamy w godzinach porannych. Dzięki aplikacji, którą zainstalujemy na swoim smarfonie lub tablecie, życie w domu stanie się prostsze i przyjemniejsze.

 

PROGRAMUJ SCENARIUSZE UŻYCIA


Z aplikacją Connexoon Window RTS ustawisz czas otwierania/zamykania rolet na dowolną godzinę i dopasujesz swoje scenariusze do dni tygodnia.
Gdy nie ma Cię w domu, scenariusz symulacji obecności – podniesie i zamknie osłony o wskazanej godzinie, udając obecność domowników. Połączenie aplikacji z czujnikami temperatury, słońca czy ruchu pozwoli na tworzenie scenariuszy warunkowych, które np. pozwolą opuścić rolety zewnętrzne, gdy słońce będzie za mocno grzać, aby zapobiec przegrzaniu pomieszczeń. 

 

BEZPIECZEŃSTWO – SPRAWDZAJ OKNA JEDYM PRZYCISKIEM 


Connexoon Window to również dobry duszek, który sprawdzi za nas stan techniczny okien i czy przypadkiem, któreś nie jest otwarte gdy śpieszymy się rano do pracy. Za pomocą jednego naciśnięcia, zyskamy bezpieczeństwo i spokój. 

 

 


4 DOSTĘPNE TRYBY  


Aplikacja Connexoon Window RTS posiada możliwość zdefiniowania produktów 4 trybach. Jest to bardzo pomocna funkcja, szczególnie gdy rano wychodzimy do pracy lub wybieramy się na wakacje. Za pomocą jednego przycisku, aplikacja np. zamyka rolety na dole, włącza alarm, gasi światła i aktywuje tryb symulacji obecności. 

  1. Tryb „Jestem w domu” - np. wyłączanie alarmu oraz automatyki słonecznej; 
  2. Tryb „Wychodzę” - np. włączanie alarmu, zamykanie rolet, włączanie automatyki czasowej i automatyki słonecznej żaluzji; 
  3. Tryb „Zabezpieczenie przeciwsłoneczne” - np. wyłączanie alarmu, automatyki czasowej, automatyki słonecznej i symulacji pobytu; 
  4. Tryb „Prywatność” - wyłączanie alarmu, automatyki czasowej, automatyki słonecznej oraz automatyki temperatury.

 

ZESTAW CONNEXOON WINDOW RTS


W zestawie Connexoon Window RTS od Somfy znajdziemy:

  1.  Moduł Connexoon RTS
  2.  Przewód USB
  3.  Zasilacz sieciowy
  4.  Przewód sieciowy Ethernet
  5.  Dwa przewodniki szybkiej instalacji (instalatora i użytkownika końcowego)
  6.  Informacje prawne

 

Inteligentne rozwiązania, które proponuje nam firma SOMFY zapewniają wygodną obsługę roletami zewnętrznymi, żaluzjami fasadowymi, roletkami materiałowym, alarmem i oświetleniem Philips HUE praktycznie z dowolnego miejsca, za pomocą smartfona. Dzięki aplikacji możemy zrobić krok w stronę inteligentnego domu, bez kucia w ścianach czy remontów. Co ważne, wszystkie urządzenia Somfy komunikują się ze sobą drogą radiową, co uwalnia nas od kosztownego i problematycznego okablowania. 

 

 

Jeśli masz pytania dotyczące naszej nowości -  aplikacji Connexoon Window RTS, zadzwoń pod nr tel 602 256 780, napisz na adres: mkstudio@o2.pl / możesz skorzystać również z naszego formularza >> lub odwiedź jeden z naszych salonów >> https://www.mkstudio.waw.pl/kontakt/. Zapraszamy do poznania zalet inteligentnego domu, dzięki zautomatyzowaniu osłon okiennych.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.