O czym warto pamiętać wybierając zasłony rzymskie?

 

Zasłony rzymskie to nic innego, jak po prostu połączenie dekoracji z funkcjonalnością w jednym. To wyjątkowa ozdoba okniena, która w diametralny sposób potrafi zmienić klimat każdego wnętrza. 

Zasłony rzymskie stanowią idealne rozwiązanie zwłaszcza dla tych, którzy szanują klasykę, a równocześnie cenią sobie różnorodne formy alternatywne. Zasłony rzymskie są doskonałą alternatywą, dla osób  które chcą pogodzić tradycyjne firany czy zasłony z nowoczesnym systemem roletowym.

To właśnie dzięki temu pogodzeniu (tj. klasyki i nowoczesności), jak również możliwości zastosowania praktycznie każdego rodzaju tkanin (tylko dekoracyjnych czy także i zasłaniających; bawełnianych, lnianych, poliestrowych), zasłony rzymskie sprawdzają się praktycznie w każdym wnętrzu. Świetnie prezentują się zarówno w pomieszczeniach urządzonych w stylu minimalistycznym, jak i w pomieszczeniach urządzonych w stylu klasycznym czy też w stylu vintage.

Nadają się również do wnętrz w stylu eklektycznym oraz wnętrz zaprojektowanych w stylu glamour, gdzie niewątpliwie będą stanowiły eleganckie dopełnienie bogatej dekoracji.


Jak wygląda sterowanie roletami rzymskimi?


Zasłony rzymskie to oprócz wspaniałej dekoracji, również doskonała funkcjonalność.

W zależności od indywidualnych preferencji mogą być sterowane ręcznie (łańcuszkiem) lub elektrycznie, indywidualnie lub grupowo; w zależności od preferencji mogą być zamontowane na ścianę, do sufitu bądź też bezpośrednio na okno.

Dodatkowym atutem zasłon rzymskich jest łatwość utrzymania w czystości – bezproblemowo można je zdjąć z okien i wyprać w pralce, po czym znowu założyć.

 Ich funkcjonalność jest niepodważalna

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.