Osłony przeciwsłoneczne do ogrodów zimowych od STOBAG

 

Ogród zimowy to marzenie wielu osób. Stanowi wyjątkowe miejsce relaksu i odpoczynku przez cały rok, niezależnie, czy za oknem świeci słońce, pada deszcze czy śnieg. Jednak decydując się na ogród zimowy, już na etapie projektowania naszej nowej przestrzeni, należy uwzględnić odpowiednie zadaszenie, które zadba o optymalną temperaturę w okresie letnim.


Ogród zimowy to najczęściej oszklona przestrzeń, która stanowi granicę pomiędzy domem, a ogrodem. Jednak całkowite przeszklenie ścian i sufitu naszej oranżerii, niesie za sobą ryzyko, że nasza piękna przestrzeń zmieni się w saunę, w której w okresie letnim może być aż 60°C. Dlatego ważny jest dobór odpowiedniej osłony przeciwsłonecznej, która zapewni nam perfekcyjny klimat w ogrodzie zimowym. O ile zimą dodatkowe promienie słoneczne będą cieszyć, o tyle latem mogą być zabójcze dla naszych roślin i niebezpieczne dla nas i naszych zwierząt.


Markizy do ogrodów zimowych STOBAG


Wśród osłon okiennych, które możemy zastosować na naszym ogrodzie zimowym, są markizy do ogrodów zimowych STOBAG, które przeciwdziałają nagrzewaniu się szyby, a co za tym idzie nie dopuszczają się nagrzewania się przestrzeni pod nimi. Markizy możemy zastosować zarówno na poziomych, jak i pionowych przeszkleniach. Zintegrowanie osłon, pozwoli na sprawne i komfortowe zarządzanie osłonami za pomocą pilota, tabletu lub telefonu.


Systemy przeciwsłoneczne do ogrodów zimowych, które dziś chcemy przybliżyć są wykonywane indywidualnie na wymiar, dzięki czemu dają maksimum możliwości. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów, sprawdzonych i markowych tkanin, oraz stałej kontroli jakości produkcji zyskujemy 100 % ochrony przed promieniami UV, maksimum bezpieczeństwa i funkcjonalności. Dodatkowo wybór spośród 350 wzorów poszycia pozwala na dopasowanie osłony do naszej elewacji, ogrodu zimowego i okien.


Markiza AIROMATIC

 

 


Model markizy AIROMATIC marki STOBAG idealnie sprawdzi się jako zadaszenie ogrodów zimowych, dachów szklanych i okien dachowych. Ponadto dzięki kompaktowej konstrukcji, sprawdzi się również na małych i średnich powierzchniach, zapewniając zaciemnienie tam gdzie tego potrzebujemy.


Markiza AIROMATIC została wyposażona w zintegrowany z boku mechanizm ze sprężyną gazową, która zapewnia stałe i optymalne naprężenie tkaniny. Model AIROMATIC możemy zamontować do każdego szklanego zadaszenia. Bez względu na to czy chcemy przysłonić duże, rozbudowane konstrukcje czy mniejsze dachy szklane, możemy być pewni, że montaż będzie elastyczny i łatwy.


Dla dodatkowego komfortu producent umożliwia wyposażenie markizy AIROMATIC w czujniki promieni słonecznych, wiatru, deszczu i temperatury. Dzięki temu nasza markiza zyska innowacyjne funkcjonalności, które pozwolą na automatyczne sterowanie przesłoną z każdego miejsca, nawet gdy nie ma nas w domu.


Markiza TARGA / TARGA-PLUS

 

 


Modele TARGA to doskonała ochrona przeciwsłoneczna stosowana do dużych szklanych dachów i podbudów. Zapewniają odpowiednią izolację cieplną i utrzymują optymalną temperaturę w upalne
dni. Markizy TARGA i TARGA-PLUS, dzięki przesuwanych do wewnątrz szynom prowadzącym bez problemu będą chronić przed silnym nasłonecznienim ogrody zimowe o niestandardowych kształtach.


Model TARGA- PLUS to jeszcze więcej możliwości. Dzięki zastosowaniu opatentowanego rozwiązania z teleskopowymi szynami prowadzącymi, otrzymujemy dodatkowe zadaszenie naszego ogrodu. Wysunięcie poszycia do długości maks. 140 cm poza dach, pozwala na zwiększenie cienia, co szczególnie docenimy w upalne dni.


Podobnie jak w przypadku modelu AIROMATIC projektanci firmy STOBAG zadbali o optymalne naprężenie poszycia, wyposażając markizę w teleskopowe szyny prowadzące.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.