Oświetlenie LED line w ramionach przegubowych 4 markiz od markilux

 

 

Korzystaj z tarasu lub balkonu zawsze, kiedy masz na to ochotę, nawet gdy słońce już zaszło. Oświetlenie LED line od markilux zapewnia przyjemne światło, tworząc idealną przestrzeń do wypoczynku na tarasie lub balkonie.

 

Posiadanie przydomowej przestrzeni, w której możemy przyjąć gości, wypocząć przy dobrej książce lub zjeść pyszną kolację to marzenie wielu. Nawet najmniejsza stanowi przecież dodatkowe miejsce, które możemy dowolnie zaaranżować. Podczas planowania naszej nowej przestrzeni, warto zastanowić się nie tylko nad kwestią wizualną, ale również zadbać o jego funkcjonalności i bezpieczeństwo. Dzięki dobraniu odpowiedniego zadaszenia oraz oświetlenia zwiększymy komfort korzystania z tarasu lub balonu, zapewniając sobie i najbliższym możliwość przebywania na nim po zmroku oraz, kiedy pada deszcz czy świeci upalne słońce.

 

Doskonałym wyborem na zadaszenie tarasu, ogrodu lub balkonu jest markiza. Montowana do ściany, zapewnia ochronę przed deszczem i promieniami słonecznymi. Jest to zadaszenie, które idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie potrzebujemy cienia i ochrony przed nagrzewaniem się pomieszczeń położonych przy tarasie lub balkonie. Dodatkowo przestrzeń pod markizą, stanie się przedłużeniem mieszkania lub tarasu o kolejne metry.

 

Nowość! Oświetlenie LED line

 

Wybierając markizę często zapominamy o kwestii oświetlenia. A to przecież, nastrojowe światło tworzy magiczny nastrój i pozwala korzystać z tarasu w godzinach nocnych. Podnosi komfort, bezpieczeństwo i zachęca do przesiadywania na przydomowej przestrzeni. Z uwagi na różnorodność tarasów i balkonów, producent markiz markilux stworzył oświetlenie LED line. Montowane w ramionach przegubowych, efektownie eksponuje poszycie markizy. Nowość od markilux dostępna jest dla 4 modeli markiz: 1300, 1600, 1700 i 1710.

 

LED Line umieszczono z boku w ramionach przegubowych. W ten sposób światło skierowane jest w dół i pośrednio oświetla poszycie. Tworzy to bardzo szczególną atmosferę świetlną – mówi Michael Gerling, dyrektor zarządzającego ds. technologii i produkcji w markilux.

 

Wyjątkowość tego rozwiązania polega na możliwości sterowania intensywnością światła w zależności od potrzeb. Do wyboru mamy zarządzanie ręczne, za pomocą smartfona lub tabletu. Projektanci markilux zadbali o każdy szczegół, zamykając oświetlenie LED line w biało-przezroczystym silikonowym profilu.

 

Zasilanie diod LED, które można zmieniać w zależności od potrzeb, odbywa się w ruchomym przegubie ramienia centralnego za pomocą przewodów elektrycznych z ochroną kabli. Przebiegają prawie niewidocznie w przegubowych ramionach i stanowią piękne akcenty na ścianie domu – wyjaśnia Michael Gerling. 

 

Nowa propozycja od markilux idealnie sprawdzi się w markizach tarasowych w przydomowej przestrzeni, jak również markizach zastosowanych w branży gastronomicznej. Dodatkowa forma oświetlenia ułatwi korzystanie z tarasu wieczorem, a także wprowadzi wyjątkowy nastrój.

 

Markiza markilux – dlaczego warto?

 

Markizy marki markilux to produkty najwyższej jakości, tworzone z myślą o rosnących potrzebach rynku. Każdy model to połączenie wyjątkowego designu, komfortu użytkowania i innowacji technicznych. Producent markilux doskonale łączy nowoczesność z klasyką, tworząc produkty dla najbardziej wymagających klientów.

 

Produkty od markilux to jakość „made in Germany” wyróżniające się bezpieczeństwem, innowacją, i funkcjonalnością. Markizy markilux to efekt wielu lat pracy w celu stworzenia rozwiązań, które cieszą klientów przez długie lata. Najwyższe wymogi, jakie muszą spełnić nowe produkty, są gwarancją długoletniego i bezawaryjnego działania.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.