Poznaj markizę Targa Plus - rozwiązanie do dużych dachów szklanych

 

Marzenia o idealnym ogrodzie zimowym stają się rzeczywistością dzięki innowacyjnym rozwiązaniom w dziedzinie zadaszeń. Markiza Targa Plus to odpowiedź na potrzeby osób poszukujących skutecznej ochrony przed słońcem oraz eleganckiego wyglądu swoich szklanych dachów. W tym artykule przybliżymy zalety tej wyjątkowej markizy oraz jej unikalne cechy, które czynią ją idealnym wyborem do dużych ogrodów zimowych i konstrukcji o niestandardowych kształtach.

 

Funkcjonalność i elegancja

 

Markiza Targa Plus to nie tylko praktyczne, ale również estetyczne rozwiązanie. Jako zewnętrzna ochrona przed słońcem i izolacja cieplna, markiza zapewnia przyjemny klimat w pomieszczeniu, jednocześnie podkreślając jego elegancki wygląd. Dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, markiza doskonale komponuje się z różnorodnymi stylami architektonicznymi, dodając uroku każdemu ogrodowi zimowemu.

 

Innowacyjne rozwiązania techniczne

 

Jednym z najważniejszych atutów markizy Targa Plus jest jej innowacyjność. Opatentowane rozwiązanie z teleskopowymi szynami prowadzącymi pozwala na wysunięcie powierzchni poszycia aż do 140 cm poza dach ogrodu zimowego. Dzięki temu możliwe jest skuteczne zacienienie nawet najbardziej nietypowych konstrukcji. Zintegrowany mechanizm ze sprężyną gazową w szynach prowadzących gwarantuje optymalne naprężenie poszycia, nawet przy niewielkim nachyleniu dachu.

 

Idealne dopasowanie do każdego ogrodu

 

Markiza Targa Plus została zaprojektowana z myślą o dużych ogrodach zimowych oraz tych o specjalnych, niestandardowych kształtach. Dzięki przesuwanym do wewnątrz szynom prowadzącym, markiza może skutecznie chronić przed słońcem nawet ogrody o ukośnych dachach czy nietypowych wymiarach. Oferując maksymalne wymiary 7 na 7 metrów, Targa Plus jest w stanie osłonić powierzchnię prawie 50 metrów kwadratowych, zapewniając przy tym komfortowy cień i przyjemny klimat wewnątrz oranżerii.

 

Personalizacja i wybór materiałów

 

Targa Plus oferuje szerokie możliwości personalizacji, które pozwalają na dostosowanie markizy do indywidualnych potrzeb i gustów użytkowników. W katalogu dostępnych jest ponad 300 wzorów poszyć z wysokiej jakości tkaniny akrylowej, co umożliwia wybór idealnego koloru i wzoru. Dzięki temu markiza nie tylko skutecznie chroni przed słońcem, ale również stanowi stylowy element dekoracyjny.

 

Zaawansowany napęd elektryczny

 

Standardowe wyposażenie markizy Targa Plus obejmuje napęd elektryczny, co znacznie ułatwia jej obsługę. Elektryczny mechanizm pozwala na płynne i wygodne sterowanie markizą, co jest szczególnie ważne w przypadku dużych konstrukcji. Dla bardziej wymagających klientów, producent oferuje dodatkowe opcje aranżacyjne, takie jak czujniki pogodowe, które automatycznie dostosowują ustawienia markizy w zależności od warunków atmosferycznych.

 

Komfort i praktyczność

 

Jednym z unikalnych rozwiązań zastosowanych w markizie Targa Plus jest możliwość wysuwania markizy poza obręb dachu na specjalnych prowadnicach teleskopowych. Dzięki temu cień wewnątrz oranżerii jest jeszcze większy i bardziej komfortowy. Dodatkowo, przesuwane boczne prowadnice pozwalają na dostosowanie ochrony przeciwsłonecznej do indywidualnych potrzeb, co potęguje komfort użytkowania.

 

Markiza Targa Plus to doskonałe rozwiązanie dla osób poszukujących efektywnej i stylowej ochrony przed słońcem do dużych dachów szklanych oraz ogrodów zimowych o niestandardowych kształtach. Jej innowacyjne rozwiązania techniczne, szerokie możliwości personalizacji oraz zaawansowany napęd elektryczny czynią ją wyjątkowym produktem na rynku. Dzięki markizie Targa Plus można cieszyć się komfortem i elegancją, niezależnie od pory roku. Poznaj markizę Targa Plus i odkryj, jak może odmienić Twój ogród zimowy!

 

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.