Relacja z targów R+T 2024 w Stuttgarcie

 

W dniach 19-23 lutego br., miłośnicy innowacyjnych rozwiązań z branży osłon okiennych z całego świata zgromadzili się w Stuttgarcie na jednym z najbardziej prestiżowych wydarzeń branżowych - targach R+T. To właśnie tutaj, co trzy lata, producenci, dystrybutorzy, architekci oraz projektanci spotykają się, aby zaprezentować najnowsze trendy i technologie oraz nawiązać wartościowe kontakty biznesowe. Targi R+T są nie tylko miejscem pokazującym aktualne osiągnięcia w branży, ale także wspaniałą platformą do dyskusji na temat zrównoważonego rozwoju oraz efektywności energetycznej. Cieszymy, się że w tym roku mieliśmy przyjemność wziąć udział w tym ważnym w branży wydarzeniu.

Na targach w Stuttgarcie nie mogło zabraknąć również, czołowego europejskiego producenta osłon okiennych, firmy ANWIS. Na stoisku w dniach 19-23 lutego firma zaprezentowała m.in. nowe kolekcje tkanin ECO dedykowane do wnętrz oraz nowe kolekcje żaluzji drewnianych. Ponadto na miejscu czekał na przybyłych gości zespół specjalistów, którzy dzielili się cennymi wskazówkami dotyczącymi montażu i konserwacji oferowanych produktów. Zarówno stoisko, jak i zaprezentowane nowości zrobiło na nasz ogromne wrażenie.


Nowości w kolekcji ANWIS: Tkaniny ECO i żaluzje drewniane

 


Niezwykle istotnym elementem, który wyróżniał stoisko firmy ANWIS na targach R+T, były nowe kolekcje tkanin ECO. Ta ekologiczna linia została stworzona z myślą o zrównoważonym rozwoju oraz ochronie środowiska. Bazując na surowcach wtórnych, takich jak bawełna z recyklingu czy przędza uzyskana z butelek PET, tkaniny te są doskonałym przykładem odpowiedzialnego podejścia do produkcji. Co więcej, tkaniny ECO posiadają nie tylko certyfikaty potwierdzające ich ekologiczny charakter, ale także zapewniają wysoką jakość i trwałość.

Kolekcje tkanin ECO znajdą swoje zastosowanie nie tylko w domach prywatnych, ale również w przestrzeniach komercyjnych i publicznych. Szczególnie cenne okazują się być w sektorze opieki zdrowotnej, gdzie tkaniny Ultra Fresh i Coronafree mogą zapewnić dodatkową ochronę przed rozprzestrzenianiem się bakterii i wirusów.

Oprócz nowości w dziedzinie tkanin, firma ANWIS zaprezentowała również swoje najnowsze kolekcje żaluzji drewnianych. Wykorzystując naturalne materiały, takie jak drewno pochodzące z zrównoważonych źródeł, ANWIS wpisuje się w nurt ekologicznego projektowania wnętrz. Żaluzje te nie tylko zapewniają estetyczny wygląd pomieszczeń, ale także posiadają doskonałe właściwości izolacyjne, co przekłada się na oszczędność energii i komfort użytkowania.

 

 

 

 

 

Targi R+T w Stuttgarcie to nie tylko miejsce, gdzie można zapoznać się z najnowszymi trendami i technologiami branży osłon okiennych, ale także doskonała okazja do nawiązania współpracy z liderami rynku, takimi jak firma ANWIS. Prezentowane na targach nowości, takie jak ekologiczne tkaniny ECO czy eleganckie żaluzje drewniane, już niedługo trafią do naszych salonów i pewnością zaskoczą naszych klientów swoją innowacyjnością i wysoką jakością. Już teraz nie możemy się doczekać chwili, kiedy będziemy mogli podzielić się tymi fantastycznymi produktami z naszymi klientami i wprowadzić do ich domów nowoczesne oraz ekologiczne rozwiązania, które oferuje firma ANWIS.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.