Rolety na dzień i na noc - nowoczesna osłona okienna.

 

 

Osłona okienna to dziś nieodzowny element dekoracji wnętrza. Podczas aranżacji okien, mamy do dyspozycji szeroką paletę produktów przeciwsłonecznych od tradycyjnych zasłon i firan, po nowoczesne żaluzje, plisy, rolety czy verticale. Każda z nich ma za zadanie w nocy zapewnić pełne zaciemnienie, w dzień ochronę przed refleksami. Jednak nie zawsze chcemy w ciągu dnia, całkowicie zrezygnować z promieni słonecznych. Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów firma ANWIS, stworzyła rolety dzień i noc, które sprawdzą się na każdą porę dnia i roku.

Roleta dzień i noc znana również jako roleta Impresja, jest nowoczesną osłoną okienna łączącą funkcje żaluzji, rolety i firany. Poza swoim podstawowym zadaniem zapewniania ochrony przed refleksami i nadmiernym nasłonecznieniem pomieszczenia, roleta ta jest wyjątkowo dekoracyjną osłoną. Sprawdzi się zarówno w salonie, kuchni, jak i sypialni czy pokoju dziecięcym.   

Budowa rolet Impresja

 

 

 


Cechą wyróżniającą rolety dzień i noc, jest ich konstrukcja. Wykonane są z dwóch warstw tkaniny w poziome pasy o różnej szerokości, którymi można osobno zarządzać. Każda z warstw charakteryzuje się innym stopniem zaciemnienia, dzięki temu możemy swobodnie zarządzać przenikalnością słońca w ciągu całego dnia. Jest to niezwykle przydatna funkcja szczególnie, gdy potrzebujemy całkowitego zaciemnienia w pokoju dziecięcym w ciągu dnia, by za chwilę wpuścić do pokoju trochę słońca, nie odsłaniając okna całkowicie czego nie unikniemy przy tradycyjnych roletach.


Montaż rolety umożliwia swobodne przesuwanie warstw równolegle między sobą. Dzięki temu pasy nachodzą na sobą, co umożliwia płynną regulację nasłonecznienia od rozproszenia po całkowite zaciemnienie. Oczywiście jeśli chcemy odsłonić całego okno, rolety Impresja podobnie, jak tradycyjne rolety można całkowicie zwinąć.


Rolety dzień i noc prezentują się niezwykle efektownie, są dekoracyjnymi osłonami okiennymi, które pozwalają szybko i prosto dopasować nastrój we wnętrzu.


Kolorystyka

 


Aranżacja okna przy użyciu rolet Impresja, daje duże pole do popisu. Firma ANWIS zadbała o bogatą gamę kolorystyczną tkanin i różnorodność tekstury. Tak szeroka oferta tkanin pozwala na optymalne dopasowanie osłony do każdego wnętrza. Decydując się na rolety dzień i noc, wybieramy doskonałą alternatywę pomiędzy tradycyjnymi zasłonami, a nowoczesnymi żaluzjami.


Rolety Impresja doskonale sprawdzą się zarówno w biurze, jak i w domu czy salonie kosmetycznym. Są niezwykle modnym elementem dekoracyjnym całego wnętrza, dodając mu elegancji.


Montaż rolet dzień i noc

 

 Wybierając rolety dzień i noc, wybieramy komfort i wygodę. Zaczynając od samego montażu, który jest szybki i łatwy, po samo korzystanie i utrzymanie w czystości. Rolety Impresja przeznaczone są do wszystkich dostępnych typów okien na rynku. Drewniane, z PVC czy aluminiowe – nie ma znaczenia, jakie okna masz – we wszystkich będą wyglądać rewelacyjnie.


Co ważne dzięki montażowi bezpośrednio na skrzydle okna, możemy swobodnie sterować roletą nawet przy uchylonym oknie.

 

Jeśli potrzebujesz dodatkowych informacji o roletach dzień i noc, lub chcesz umówić się na spotkanie zapraszamy do kontaktu pod nr tel  (22) 213 37 37 lub do skorzystania z formularza.

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.