Rolety Rzymskie – alternatywa dla tradycyjnych dekoracji okiennych

 

Rolety rzymskie to stosunkowa nowość na polskim rynku, coraz większa liczba osób decyduje się na to by przyozdobić nimi swoje okna. Czy dzięki temu ich dom stanie się atrakcyjniejszy?

 

Możliwości opuszczania i zasuwania rolet są trzy: łańcuszkowy, sznurkowy, automatyczny. Roleta łańcuszkowa jest mocowana za pomocą rzepu, zatem zawsze mamy możliwość uprania jej. Najwygodniejsze rozwiązanie to sterowanie roletą automatycznie, ponieważ możemy obsługiwać ją za pomocą pilota z każdego miejsca w domu. W takim przypadku mechanizm rolety jest prawie niewidoczny, gdyż materiał, który jest opuszczany zasłania go całego.

 

Dlaczego są tak często wybierane?


Rolety rzymskie są niezwykle praktyczne, doskonale chronią przed promieniami słonecznymi, przy tym nie nagrzewając pomieszczenia. Dodatkowo są eleganckie, dobrze dobrane pod względem faktury oraz koloru, nadadzą wnętrzu wrażenie prestiżu i luksusu. Materiały z których są wykonane są różnorodne, czasami są to zasłonowe, a czasami firankowe surowce.

 

Opcje dodatkowe dla rolet rzymskich


Oprócz standardowej propozycji rolet,  możemy wybrać do nich opcje dodatkowe. Sterowanie za pomocą silnika, dzięki temu nie będziesz musiał zawsze podchodzić do okna, by je odsłonić lub zasłonić. Następnym udogodnieniem jest możliwość instalacji rolet na oknach uchylnych oraz dachowych. Teraz mając poddasze nie musisz się martwić, że nie będziesz mógł ochronić się od słońca. Wykończenie górne i dolne, a także obsługa dwóch rolet będących obok siebie jednym mechanizmem. To wszystko po to aby ułatwić użytkowanie ludziom.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.