Rolety Rzymskie – funkcjonalna osłona okienna

 

 

Rolety rzymskie to oryginalna nowość na polskim rynku. W krótkim czasie zyskały popularność wśród miłośników pięknych okien. Należą do najbardziej eleganckich osłon. Świetnie prezentują się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym, skandynawskim czy nowoczesnym. Ich wyjątkowa funkcjonalność i dekoracyjność została doceniona przez projektantów i inwestorów.


Podczas aranżacji okna często stajemy przed dylematem - jaką osłonę wybrać, gdy mamy niewielką powierzchnię wokół okna. W takim przypadku każdy centymetr jest na wagę złota. Idealnym rozwiązaniem są właśnie wspomniane rolety rzymskie, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego klimatu i nieszablonowego stylu. Dzięki mnogości kolorów i wzorów tkanin, rolety rzymskie możemy dopasować do indywidualnych potrzeb.


Jak działają rolety rzymskie?

Rolety rzymskie podczas składania układają w charakterystyczne drapowania tzw. fałdy, które dodają wyjątkowości każdemu wnętrzu. Natomiast po jej całkowitym opuszczeniu roleta jest całkowicie gładka z widocznymi marszczeniami. Zasłony rzymskie w naszej ofercie dostosowywane są pod wymiar. Dzięki temu możemy dopasować osłonę do rozmiaru okien. Im wyższe okno, tym stylowych zakładek będzie więcej.


Sterować roletami możemy za pomocą dołączonego łańcuszka, sznurka lub pilota. Elektryczne sterowanie roletami stanowi najwygodniejszą opcję przy dużych oknach lub większej ilości przysłoniętych roletami okien. Za pomocą pilota, telefonu lub tabletu możemy odsłonić lub zasłonić okno z dowolnego miejsca w domu.


Rolety rzymskie najczęściej montowane są do ściany lub sufitu. Jednak w zależności od preferencji, możliwości montażowych, wielkości okien, istnieje możliwość zamontowania rolet osobno na oknach, lub jedna obok drugiej. Często nasi klienci wybierają kompozycję rolet rzymskich z gustownymi zasłonami, które tworzą stylową dekoracje nie tylko okna, ale i całego wnętrza.


Zasłony rzymskie RVS – czym są?

 


Dla osób poszukujących funkcjonalnych i praktycznych rozwiązań idealną propozycją będą rolety rzymskie RVS od Anwis, które montuje się w świetle szyby. Osłona ta łączy funkcjonalność żaluzji plisowanych z dekoracyjnością klasycznych rolet rzymskich. Sterować roletami RVS możemy dwukierunkowo przy użyciu poręcznych uchwytów, które zlokalizowane są na górnej i dolnej rynnie. Rolety RVS to doskonała osłona do kuchni, łazienki, salonu czy pokoju dziecięcego.

Więcej o zasłonach rzymskich RVS dowiesz się na podstronie >> rolety rzymskie RVS.


Dlaczego warto wybrać rolety rzymskie?


Rolety rzymskie to wyjątkowo praktyczna osłona, które stanowi doskonałą ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem i spojrzeniami sąsiadów, które niestety mogą być uciążliwe w przypadku tradycyjnych rolet, gdyż zwinięte rolety całkowicie odsłaniają całe okno.


Szeroka gama kolorystyczna tkanin od transparentnych, po całkowicie zaciemniające pozwala na dopasowanie rolety do każdego stylu i pomieszczenia.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.