Rolety Screen – 3 powody, dla których warto się na nie zdecydować?

 

Wybór odpowiedniej osłony okiennej, która zapewni nam w upalne dni ochronę przeciwsłoneczną oraz optymalną temperaturę w pomieszczeniach, nie jest prosty, głównie z uwagi na ilość  produktów oferowanych przez producentów. Dlatego też, wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, dzisiaj podpowiemy dlaczego warto zdecydować się na wielofunkcyjne rolety screen, zarówno gdy potrzebujemy przysłonić okno w salonie, jak i na zewnątrz - jako osłona boczna w pergoli. Zaczynamy...

 

Rolety Screen to nowość w ofercie producenta wysokiej jakości osłon okiennych ANWIS, które zachwycają wyglądem oraz stanowią odpowiednią barierę przeciw promieniom słonecznym. Dodatkowo wspomagają klimatyzację, zapobiegając przegrzaniu się pomieszczeń. Zewnętrzne rolety screen to bogactwo zalet, które zapewnią komfortowy wypoczynek  zarówno w domu, jak i na tarasie czy balkonie. Poznaj zatem – 3 powodów, dla których warto sięgnąć po nowość od ANWIS.

 


Wielofunkcyjne osłony przeciwsłoneczne


Wyjątkowość osłony zewnętrznej SCREEN podkreśla fakt, że osłonę można zamontować zarówno na przeszkleniach budynku, jak i na balkonie, tarasie, altanie czy werandzie. Pergola wyposażona w boczne panele z rolety screen, pozwoli na komfortowy wypoczynek nawet gdy pogoda nie jest idealna. Wiatr czy mżawka, nie będzie już powodem zakończenia radosnego biesiadowania. Sterowana pilotem roleta osłoni nas przed skutkami niesprzyjającej aury oraz insektami i zanieczyszczeniami. 

 

Rolety SCREEN składają się z materiału, którego struktura może składać się z  siatki o różnych oczkach. Jest to wyjątkowa na rynku zaleta, gdyż decyduje ona o ilości światła i ciepła przenikającego do wewnętrz pomieszczeń oraz widoczności na zewnętrz. Zastosowane tkaniny, dbają o odpowiednią cyrkulacje powietrza, a także skutecznie zabezpieczają przez insektami i pyłem czy brudem. 


Trwałość i niezawodność


Zastosowanie w osłonie tkaniny, w której skład wchodzą włókna szklane powlekane PVC, są gwarancją trwałości i niezawodności przez wiele lat. Inwestycja w zakup rolety SCREEN, to wybór nie tylko doskonałej osłony przeciwsłonecznej, ale również najwyższej jakości materiałów i wykonania.

 

Stabilność oraz zabezpieczenie przed silnym wiatrem, zawdzięczamy również zastosowaniu prowadnic bocznych, które są zintegrowane z tkaniną. Dzięki specjalnemu systemowi ZIP, który utrzymuje odpowiednie napięcie tkaniny, nie musimy się obawiać, gdy na dworzu wieje silny wiatr. Tkanina zawijana jest na rurę i chowana w skrzynce górnej. Możemy wybrać spośród trzech kształtów skrzynek: owalne, kwadratowe lub ścięte, które dopasujemy do fasady naszego budynku oraz indywidualnych preferencji.

 

 


Idealna przysłona do okien o dużych gabarytach


Rolety Screen umożliwiają przysłonięcie przeszkleń do 5 m wysokości i szerokości. Są rewelacyjnym rozwiązaniem w przypadku budynków nowoczesnych charakteryzujących się oknami o dużych gabarytach. Jest to również dobra wiadomość, gdy zależy nam na zastosowaniu rolety SCREEN w pergoli na naszych tarasie.

Bez problemu zamontujemy ją do ramy okna, fasady, bezpośrednio do muru, czy pergoli. Dzięki temu, mamy szerokie możliwości aranżacyjne.

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.