Rolety zaciemniające – ochrona przed upalnym słońcem

 

 

Pierwszy dzień lata jeszcze przed nami, ale już teraz warto zastanowić się nad zabezpieczeniem wnętrza przed promieniami słonecznymi. Po zimie każdy z nas czeka na promienie słońca, jednak gdy na zewnątrz zapanują 30-stopniowe upały, w mieszkaniu momentalnie zrobi się nieprzyjemnie gorąco. Dlatego warto zawczasu wybrać odpowiednie osłony, które zapewnią nam komfort przez cały rok.

 

Latem chętnie korzystamy z uroków natury i spędzamy wiele czasu na świeżym powietrzu. Jednak nie zawsze mamy taką możliwość, aby każdy gorący dzień spędzić pod chmurką. Dlatego też warto, przygotować wnętrz do lata, aby móc w przyjemnej temperaturze spędzać czas również w domu. Odpowiednia osłona, zapewni nam ochronę przed promieniami słonecznymi i ciepłem, przedostającym się przez okna.

 

Roleta zaciemniająca

 

 

Rozwiązaniem idealnym do wnętrz narażonych na silne promieniowanie słoneczne np. poddasze, pokój dziecięcy czy sypialnia jest roleta zaciemniająca. Wykonana z tkanin odbijających promienie słoneczne skutecznie zatrzymuje 100 % światła. Takie materiały często są podgumowane lub posiadają specjalną powłokę aluminiową od strony szyby, dzięki czemu chronią wnętrze przed przedostającym się ciepłem. Rolety zaciemniające polecane są do wnętrz od strony południowej lub południowo-zachodniej, w których prawie przez całym dzień świeci słońce.

 

Zdrowy sen, dzięki roletom zaciemniającym

 

Rolety zaciemniające to sposób na zdrowy i głęboki sen. Odpowiednie zaciemnienie wnętrza sypialni czy pokoju dziecięcego, pozwoli na drzemkę nawet w ciągu dnia. W zaciemnionym pomieszczeniu lepiej śpimy, niestety nie zawsze możemy sobie na to pozwolić, szczególnie gdy mieszkamy np. na parterze i światło z latarni ulicznych dociera do naszej sypialni. Rozwiązaniem są rolety zaciemniające, które zatrzymają wpadające światło niemal w 100%.

 

Optymalna temperatura, dzięki roletom zaciemniającym

 

W upalny dzień, gdy żar leje się z nieba, trudno o odpowiednią temperaturę wewnątrz mieszkania. Nagrzane poddasze, kuchnia czy pokój dziecięcy... można temu zaradzić, montując rolety zaciemniające, które pozwolą na utrzymanie komfortowej temperatury wewnątrz. Rolety zapewnią, nam nie tylko przyjemny sen, ale i pracę. Nadmierne nagrzewanie się wnętrza latem, a zimą ucieczka ciepła to już przeszłość. Rolety gwarantują kompleksową ochronę, przez cały rok.

 

Decydując się na rolety zaciemniające, wybieramy komfort dla całej rodziny. Zastosowane w gabinecie czy pokoju dziecięcym zapewniają przyjemną temperaturę i ochronę przed refleksami, a w sypialni zaciemnią pomieszczenie, umożliwiając popołudniową drzemkę. Szeroka oferta wzorów i kolorów, pozwoli na dopasowanie osłony do każdej aranżacji. Z rolami zaciemniającymi Twoje wnętrze, może być nie tylko komfortowe, ale i estetyczne. 

 

Skontaktuj się z nami i już teraz wyposaż swoje okna w odpowiednie osłony okienne, która zapewnią komfort przebywania w domu nawet w 30 stopniowe upały. Zadzwoń tel. (22) 213 37 37, mob. 602 256 780 lub napisz na adres e-mail:mkstudio@o2.pl . Możesz również napisać do nas przez:  formularz kontaktowy

 

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.