Strefa relaksu pod pergolą Top Light – realizacja MK Studio

 

Opady deszczu lub nadmiar promieni słonecznych to główne problemy, z którymi borykają się właściciele tarasów. Odpowiednie zadaszenie wykonane na wymiar, pozwoli na korzystanie z dodatkowej przestrzeni nawet przy niesprzyjającej pogodzie. Cieszymy się, że możemy przedstawić Wam naszą nową realizację pergoli, która zapewnia komfortowe warunki do przebywania na tarasie naszego klienta bez względu, czy pada deszcz, czy świeci upalne słońce. Zobacz, jakie rozwiązanie zaproponowaliśmy tym razem...

 

Posiadanie tarasu to marzenie wielu... Wizja śniadania na świeżym powietrzu, romantycznej kolacji we dwoje czy weekendowego spotkania z przyjaciółmi jest bardzo kusząca. Niestety pogoda w Polsce potrafi być kapryśna i niespodziewanie popsuć nam plany. Dlatego, też niemal każdy właściciel tarasu wcześniej czy później staje przed dylematem, jakiego zadaszenia użyć, aby móc korzystać z przydomowej przestrzeni, nawet gdy pada deszcz czy świeci upalne słońce. Rozwiązań jest wiele, jednak zawsze decyzja naszych ekspertów oparta jest o wiele danych takich jak: wielkość powierzchni do zadaszenia, potrzeby i życzenia klienta, otoczenie tarasu czy możliwości montażu. Dlatego, też wybór zadaszenia w przypadku naszej kolejnej realizacji oparliśmy o dokładny wywiad. Głównym życzeniem klienta było zaproponowanie lekkiej pergoli pasującej do elewacji i otoczenia budynku. Dodatkową prośbą ze strony małżonki klienta było, aby nowe zadaszenie tylko częściowo przysłaniało taras i umożliwiało korzystanie z kąpieli słonecznych bez ograniczeń.

 

 

 

 

Doskonale rozumiejąc przedstawione nam potrzeby i oczekiwania, zaproponowaliśmy lekką i subtelną pergolę Top Light, jako idealne rozwiązanie na niespodziewany deszcz i nadmiar słońca. Ta śródziemnomorska pergola o nowoczesnym wyglądzie, sprawdzi się na każdym tarasie, gdzie potrzeba swobodnego sterowania stopniem nasłonecznienia.

 

Warto docenić pergolę Top Light nie tylko za aspekty funkcjonalne, ale również estetyczne. Lekka konstrukcja w stylu śródziemnomorskim wspaniale współgra z otoczeniem, ale również elewacją budynku. Tak, jak w przypadku naszej realizacji, pergola w kolorze strukturalnego brązu, okazała się doskonałym wyborem do odcienia ściany wykonanej z kostki klinkierowej. Dopełnieniem wyjątkowego wyglądu okazała się tkanina poszycia w kolorze Precontrait 302, która nie tylko dodaje lekkości całej konstrukcji, ale także zapewnia dopływ światła do wnętrza domu. Cała konstrukcja prezentuje się bardzo nowocześnie i stylowo. Dzięki poszyciu, układającemu się w formie rolety rzymskiej, sprawia wrażenie delikatnej i finezyjnej, jednocześnie opierając się na stabilnej aluminiowej konstrukcji.

 

Pergola Top Light w tym przypadku okazała się strzałem w 10, również z uwagi na niewielką wysokości pomiędzy tarasem a podbitką dachową. Idealnie wpasowana zapewnia cień, kiedy domownicy go potrzebują. Natomiast podczas opadów deszczu komfort z przebywania na tarasie zwiększyliśmy, montując dodatkową trzecią prowadnicę, która pozwala na lepsze odprowadzanie wody.

 

W trakcie realizacji na życzenie klienta do pergoli Top Light zamontowaliśmy osłony boczne, które chronią przed słońcem padającym od strony zachodniej i podmuchami wiatru. Dodatkowo przysłony zapewniają intymność i poczucie większej prywatności na tarasie. W przedstawionej realizacji pergola sterowana jest ręcznie za pomocą sznura w pętli, wiązanego na knadze ściennej, dostarczonego w komplecie. W przyszłości istnieje możliwość wyposażenia pergoli w sterowanie elektryczne lub dodatkowe wyposażenie w postaci oświetlenia LED czy ogrzewania.

 

 

 

 

Zamontowana przez nasz zespół pergola TOP Light wraz z ekranami bocznym okazała się strzałem w dziesiątkę. Zadaszenie chroni przed palącym słońcem, niespodziewanym deszczem i podmuchami wiatru. Teraz nasz klient zyskał wyjątkową przestrzeń na rodzinne śniadania, beztroski relaks wieczorami czy spotkania z przyjaciółmi. Jeśli i Tobie podoba się nasza realizacja i szukasz zadaszenia szytego na wymiar, zapraszamy do kontaktu z naszymi ekspertami. Opowiedz nam, czego potrzebujesz, a my dopasujemy idealne zadaszenie do Twojego tarasu.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.