Zadaszenie tarasu domu weselnego - Realizacja MK Studio

 

Przychodzimy do Was z nietypową realizacją, którą mieliśmy przyjemność wykonać dla domu weselnego. Tym razem nasi eksperci stanęli przed wyzwaniem dobrania zadaszenia dla obszernego tarasu w taki sposób, aby połączyć je z drewnianą konstrukcją. Zobacz, przed jakimi jeszcze wyzwaniami stanęli nasi specjaliści?


Do tej pory prezentowaliśmy Wam realizacje zadaszeń przydomowych tarasów. Dziś chcemy pochwalić się komercyjną realizacją, którą wykonaliśmy dla domu weselnego. Dzięki bogatemu doświadczeniu, kreatywności naszych ekspertów i szerokiej ofercie jesteśmy w stanie dopasować zadaszenie do każdego tarasu. Potwierdzeniem tych słów jest nasz ostatni projekt. Efekt końcowy naszej pracy zachwyca dziś gości sali weselnej naszego klienta i zapewnia im przestrzeń do relaksu od głośnej zabawy bez względu czy świeci słońce czy pada deszcz.

 

Drewniana zabudowa tarasu


Klientowi, który się do nas zgłosił zależało na stworzeniu dodatkowej przestrzeni przy sali weselnej, w której goście mogli by w komfortowych warunkach odpocząć od zabawy. Taras, który znajduje się przy sali, nie spełniał w pełni swojej roli, dlatego też klient pomyślał o wzniesieniu zadaszenia, które oparte byłoby o drewnianą konstrukcję, którą planował postawić. Budynek sali to niskiej zabudowy, parterowy obiekt. Wyróżnia się drewnianą elewacją, przeszkolonymi ścianami oraz dachem o niewielkim spadzie. Bezpośrednio przy sali, znajduje się przestronny taras z widokiem na ogród. To właśnie ten taras, został oddany w ręce naszych ekspertów i przeszedł udana metamorfozę.

 

Moduł dachowy Top Light

 

 


Głównym wyzwaniem przed, którym stanął nasz zespół było dopasowanie dachu do wysokości drewnianej konstrukcji wzniesionej przez klienta. Przez niewielką odległość pomiędzy podłożem tarasu a zadaszeniem, istniała obawa o swobodne korzystania z zewnętrznej przestrzeni. Po poznaniu potrzeb klienta, przeanalizowaniu różnych możliwości oraz dokładnym zapoznaniu się z budową drewnianej konstrukcji zaproponowaliśmy wykonanie modułu dachowego Top Light.


Pergola ta doskonale wpasuje się w bryłę budynku i stworzy doskonałe warunki do korzystania z tarasu. Aby zapewnić odpowiednią wysokość zadaszenia, postanowiliśmy zastosować prowadnice w bokach krokwi oraz zamontować po 4 belki jezdne. Samo zadaszenie to część pergoli Top Light, składające się z dwóch takich samych segmentów o max wymiarach czterech i sześciu metrów i sześćdziesięciu centymetrów. Dach pergoli został wykonany z tkaniny Precontrait 302 firmy Serge Ferrari w kolorze 544, idealnie harmonizującą z drewnianą konstrukcją i fasadą budynku.

 

 


Zadaszenie stworzone na bazie pergoli Top Light dopełniło przestrzeń tarasową, tworząc dodatkowe miejsce do zagospodarowania. Teraz taras stanowi spójną całość z budynkiem, zapewniając cień w upalne dni, oraz schronienie przed deszczem. Duża przestrzeń pozwala na dowolną aranżację, dopasowaną do odbywającego się wydarzenia. Od teraz goście naszego klienta mogą na świeżym powietrzu odpocząć od hucznej zabawy w komfortowej scenerii.

 

Jeśli spodobała Ci się ta realizacja, lub planujesz wyposażyć swój taras lub balkon w zadaszenie skontaktuj się z nami. Dopasujemy idealne rozwiązanie osłonowe, w pełni spełniające potrzeby i życzenia. Zadzwoń tel. (22) 213 37 37, mob. 602 256 780 lub napisz na adres e-mail: mkstudio@o2.pl


Poznaj inną naszą realizację >> "Osłona dwupoziomowego salonu i tarasu o ekspozycji południowo-zachodniej".

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.