Żaluzje drewniane na wymiar – realizacja MK Studio

 

Home office to coraz mocniejszy trend na rynku pracy. Prowadzenie działalności gospodarczej w domu czy praca zdalna to z jednej strony wygoda, z drugiej zaś wielkie wyzwanie. Praca w domu wymaga odpowiednio zaaranżowanego miejsca, w którym będziemy mogli skupić się na obowiązkach i bez problemu pracować na komputerze. Zobacz, jak przysłonić okno w domowym gabinecie, by zapewnić sobie prywatność i ochronę przeciwsłoneczną w słoneczne dni.

 

Pracujesz w domu? Powadzisz firmę w warunkach domowych? Pewnie już wiesz, że efektywna praca wymaga skupienia i odpowiedniego miejsca, w którym w spokoju możesz oddać się zawodowym obowiązkom. Przestrzeń home office powinna dawać poczucie odrębności, by nic nie odciągało Twojej uwagi. Ponadto w domowej strefie pracy powinnyśmy zadbać o prywatność i bezpieczeństwo danych, a także zapewnić sobie odpowiednie warunki świetlne do pracy na komputerze. Wygodne biurko i krzesło to podstawa pracy w domu. Jednak warto poświęcić więcej czasu na aranżację, by mały gabinet przemienić w kreatywną przestrzeń pracy. Tym bardziej, że nie zawsze dysponujemy osobnym pokojem, lub możemy zastosować właściwe ustawienie biurka względem światła.

 

Ważnym aspektem przy planowaniu miejsca pracy w domu jest okno, a właściwie jego odpowiednie przysłonięcie. Ustawienie biurka przy oknie to najlepsze rozwiązanie, gdyż nasze oczy najlepiej radzą sobie w świetle dziennym. Jednak co za dużo to niezdrowo, szczególnie w okresie letnim, gdy słońce mocno świeci. Oślepiające promienie wpadające przed okno, zmniejszają komfort i skupienie w pracy, a przy dłuższej ekspozycji mogą powodować ból oczu, głowy i zmęczenie. Jak zatem zaaranżować okno, by praca przy biurku była przyjemnością? Odpowiedzią jest odpowiednia osłona na wymiar, która jest must have wyposażenia domowego biura.

 

 

Wiemy, że wybór odpowiedniej osłony to dla wielu wyzwanie. Dlatego też dzielimy się z Wami naszym doświadczeniem i realizacją, która jest przykładem na idealne dopasowanie osłony do ustawienia biurka, wielkości okna oraz stylu całego gabinetu.

 

W tym przypadku wybór padł na żaluzje drewniane, które idealnie współgrają z całą aranżacją biura. Klastyczne wnętrze z meblami w kolorze gorzkiej czekolady doskonale harmonizują się z ciemnym kolorem lamel |(09 50 z wzornika ANWIS). Jeśli jesteśmy już przy lamelach, warto pochylić się nad ich szerokością. W przedstawionej realizacji zaproponowaliśmy lamele o szerokości 50 mm, które doskonale wyglądają w przypadku dużych przeszkleń sięgających od podłogi do sufitu. Jeśli Twoje okno jest mniejszych wymiarów, wybierz lamele o szerokości 25 mm, gdyż zbyt duże mogą przytłaczać wnętrze.

 

 

Dla osiągnięcia jednolitej płaszczyzny w przestrzeni okiennej zastosowaliśmy drabinkę sznurkową, która przechodzi przed otwory w każdej lameli od góry w dół. Dzięki sznurkowi w tym samym kolorze co lamele, z daleka jest prawie niewidoczny. Drabinka sznurkowa jest o wiele subtelniejsza i zajmuje mniej miejsca przy złożeniu niż drabinka taśmowa. Dlatego polecamy ją zawsze, gdy zależy nam na jednolitym wyglądzie całego okna.    

 

Do każdej realizacji podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem. Wiemy, jak ważna jest dbałość o każdy detal. Dlatego też każda osłona w naszej firmie tworzona jest na wymiar i dobierana do wielkości okna. W prezentowanej realizacji zastosowaliśmy sterowanie ręczne, które umożliwia łatwe zarządzanie ilością światła przedostającego się do wnętrza.

 

 

Zawsze dbamy o to, by produkty oferowane naszym Klientom były najwyższej jakości. Z tego powodu współpracujemy tylko z cenionymi producentami osłon okiennych, takimi jak firma ANWIS, której żaluzje drewniane zastosowaliśmy w omawianej realizacji. Cieszymy się, że efekt końcowy spełnił potrzeby oraz oczekiwania naszego klienta.

 

Jeśli zainteresowała Cię ta realizacja, potrzebujesz dodatkowych informacji o osłonach okiennych, lub chcesz umówić się na spotkanie, zapraszamy do kontaktu pod nr tel. (22) 213 37 37 lub o skorzystanie z formularza.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.