Zasłona rzymska RVS – nowoczesna alternatywa dla klasycznych rolet

 

W ofercie polskiego producenta osłon okiennych ANWIS znaleźć można innowacyjną osłonę okienną, która łączy w sobie funkcjonalność żaluzji plisowanych z eleganckim wyglądem rolet materiałowych. Rolety rzymskie RVS to nowość na rynku, która cieszy się coraz większą popularnością. Jeśli szukasz nowoczesnej osłony, która doda Twojemu wnętrzu świeżości, a obsługa będzie czystą przyjemnością, czytaj dalej i poznaj zalety tego rozwiązania.

 

Planując aranżację mieszkania lub domu zwracamy uwagę na oczywiste elementy wystroju takie jak: drzwi, podłogi czy meble, często zapominając o oknach, a dokładnie dekoracji okien. Z pozoru błahy element wystroju, stanowi ważny punkt dekoracyjny oraz pełni wiele istotnych funkcji. Chroni przed słońcem i zapewnia prywatność domownikom. To właśnie osłony okienne, mogą stanowić dopełnienie całej aranżacji oraz podkreślić indywidualny charakter wnętrza, a także zaspokoić potrzeby związane z funkcją pomieszczenia.

Rolety rzymskie RVS to nowość na rynku, która jest odpowiedzią projektantów na wciąż zmieniające się potrzeby i gusta klientów. Czytaj dalej by poznać bliżej tą innowacyjną osłonę okienną.

 

Przysłonięcie dowolnej części okna

 

Firany, zasłony czy klasyczne zasłony rzymskie zakrywają całe okno, blokując ty samym przenikanie promieni słonecznych na całej powierzchni przeszklenia. Jednak nie zawsze mamy potrzebę przysłonięcia całego okna. W takiej sytuacji doskonale sprawdzi się nowość od ANWIS - rolety rzymskie RVS, które montowane są do listwy przyszybowej i umożliwiają przesłanianie wybranej części okna. To rozwiązanie jest szczególnie polecane do gabinetów i pokojów dziecięcych, gdzie wpadające promienie słoneczne mogą przeszkadzać w pracy czy nauce. Doskonale sprawdzi się również w salonie, gdzie telewizor umieszczony jest zwykle naprzeciwko kanapy. Dzięki zasłonom rzymskim RVS możesz zapomnieć o refleksach i tzw. zajączkach, które przeszkadzają w odbiorze obrazu. Za pomocą uchwytów przymocowanych do dwóch rynien dolej i górnej, możemy sterować ustawieniem osłony, przysłaniając dowolny fragment okna.

 

Zasłona rzymska RVS w 2 systemach

 

Jak już wcześniej wspomnieliśmy rolety RVS umożliwiają sterowanie materiałem po całym oknie zarówno od góry, jak i dołu. To dwukierunkowe sterowanie jest możliwe dzięki specjalnie zaprojektowanemu mechanizmowi samohamującemu, który umożliwia zatrzymanie osłony na dowolnej wysokości okna. Firma ANWIS wyszła naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów i stworzyła roletę RVS w 2 systemach: pierwszy RVS1 opiera się na stałej rynnie górnej oraz dolnej, którą możemy dowolnie przesuwać. Drugi system już znasz – RVS2 pozwala swobodnie przesuwać rynny zarówno do góry, jak i dołu. To, który system wybierzemy, zależy w głównej mierze od naszych potrzeb, względem danego pomieszczenia.

 

Różnorodność tkanin na wyciągnięcie ręki

 

Szeroka paleta materiałów, z których mogą być uszyte rolety rzymskie RVS, pozwala na dopasowanie ich zarówno do stylu wnętrza, funkcji jaką pełni oraz stopnia ekspozycji na słońce. Do wyboru mamy tkaniny zaciemniające, które sprawdzą się w sypialni lub pokoju dziecięcego, oraz tkaniny transparentne oraz półtransparentne idealne do salonu czy jadalni.

Zasłony rzymskie RVS będą doskonałym dopełnieniem każdej aranżacji wnętrza. Bogata paleta ponad 200 tkanin umożliwia dopasowanie osłony do każdej aranżacji, niezależnie od tego, czy wnętrze jest nowoczesne, klasyczne czy eleganckie.

 

Szybkie czyszczenie

 

Wybierając osłonę okienną, poza względami estetycznymi i funkcjonalnymi powinniśmy pomyśleć o codziennym ich użytkowaniu. Zachowanie dekoracji okiennej w czystości, pozwoli cieszyć się pięknym wyglądem przez wiele sezonów. Jak zatem dbać o roletę rzymską RVS, by zachować jej efektowny kształt, kolor i wzór? Tu jest kolejna niespodzianka, gdyż rolety RVS pierzemy jak firanki. Łatwiej być nie może.

 

Współcześnie mamy do wyboru wiele rozwiązań osłonowych do okien. Jednym z nich jest dziś przedstawiona nowość na rynku roleta rzymskie RVS od ANWIS. Nowoczesna, funkcjonalna i dekoracyjna, wyróżnia się na tle innych rozwiązań. Dwukierunkowe sterowanie to niezwykłe ułatwienie i wygoda w codziennym użytkowaniu osłony, która spełni oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.