Zasłony Panel Track – wielofunkcyjna osłona okienna

 

Zasłony panelowe to stosunkowa nowość na rynku dekoracji okiennych. Stosowane w przestrzeniach biurowych i użyteczności publicznej, coraz częściej goszczą również w oknach polskich domów. To nowoczesna osłona, która łączy zalety zasłon, rolet i żaluzji pionowych. Bogata paleta wzorów, kolorów i materiałów pozwala na dopasowanie zasłon Panel Track do każdego pomieszczenia. Co jeszcze je wyróżnia i gdzie sprawdzą się najlepiej?


Panel Track to designerskie zasłony panelowe, które są doskonałą alternatywą do tradycyjnych zasłon, stylowych żaluzji drewnianych czy nowoczesnych plis. Zasłony Panel Track zapewniają prywatność domownikom, chronią pomieszczenia przez promieniami słonecznymi oraz mogą posłużyć jako ścianki działowe. Zamontowane do sufitu świetnie sprawdzą się do przedzielenia przestrzeni w biurze, przysłonięcia szklanych ścian lub wnęki w domu.


Panele Panel Track składają się z dużych pasów tkaniny, które przymocowane są do górnej szyny. Dzięki możliwości montażu szyn zarówno do sufitu, ściany czy wnęki okiennej zasłony panelowe możemy dopasować do niemal każdego wnętrza. Szyna górna może posiadać od 2 do 5 torów, umożliwiając przesuwanie paneli w poziomie. Zasłony Panel Track możemy zastosować już w przypadku wnęki lub okna o szerokości 850 mm, natomiast maksymalna szerokość przy zamontowaniu 5 torów może wynieść aż 4850 mm. Jeśli jednak do zasłonięcia mamy większą przestrzeń, należy wybrać panele sterowane dwustronnie z 6 lub 8 torami, które mogą przysłonić powierzchnię o szerokości 8 metrów!

 

 


Panel Track możemy dopasować do każdego stylu i wnętrza. Dzięki bogatej kolorystyce panele sprawdzą się zarówno w biurze, salonie czy pokoju dziecięcym. Dostępne są jednobarwne tkaniny, jak również tkaniny z nadrukowanym wzorem. Znajdziemy także tkaniny o idealnie gładkim lub widocznym splocie. Ponadto tkaniny różnią się pod względem właściwości. W pomieszczeniach silnie nasłonecznionych, warto wybrać panele wykonane z tkanin zaciemniających, natomiast tam gdzie potrzebujemy światła dziennego wybierzmy tkaniny transparentne. Ciekawym pomysłem dodającym wnętrzu świeżości jest zastosowanie paneli różniących się kolorystycznie.


Zasłonami Panel Track możemy sterować zarówno ręcznie, jak i elektrycznie. W przypadku sterowania ręcznego zasłony panelowe od ANWIS posiadają zabezpieczenia Child Safety czyli są bezpieczne dla dzieci. Przy nacisku łańcuszek koralikowy, który służy do sterowanie osłoną, po prostu się rozepnie. Oczywiście wygodniejszym sposobem sterowania zasłonami panelowymi jest sterowanie elektryczne, które umożliwia przesuwanie paneli za pomocą pilota.


Zasłony panelowe Panel Track to oryginalna osłona okienna, która może pełnić również rolę ścianki. Różnorodność kolorów, wzorów i rodzajów tkanin pozwala na dopasowanie osłony do każdego wnętrza i naszych potrzeby. Jeśli interesuje Cię ta nowoczesna osłona zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.