Verticale

Jest to system o bardziej wyrafinowanych właściwościach. Posiada możliwość odpinania zsuniętego pakietu (np. w celu umycia okna).

Automatyczne podpory pręta zmniejszają opory przesuwu (zwłaszcza przy długich szynach). Wózki wyposażone są w dodatkową stopkę prowadzącą zmniejszającą opory przesuwu w żaluzjach skośnych. Ponadto mechanizm żaluzji skośnych wypo­sażony jest w mechanizm samohamujący zapobiegają­cy samoistnemu zsuwaniu się lamel.

Żaluzje pionowe z tkaniną to najpowszechniej stosowany typ żaluzji w pomieszczeniach biurowych. Ich funkcjonalność można porównać do żaluzji poziomych (niezależne funkcje zsuwania i obrotu lamel). Bardzo szeroka gama tkanin o różnorodnych cechach (niepalne, blackout, screen) oraz ogromna paleta kolorów, może spełnić wszelkie wymagania estetyczne i funkcjonalne.

W żaluzjach pionowych w standardowym wykonaniu obrót lameli jest wykonywany za pomocą łańcuszka, natomiast zsuwanie odbywa się za pomocą sznurka.

Zainteresował Cię ten produkt? Napisz do nas! Uzyskasz błyskawiczną odpowiedź!

Potrzebujesz porady?
Interesuje Cię konkretny model tego produktu? Zapytaj nas o co tylko chcesz - skorzystaj z formularza. Odpowiemy telefonicznie lub mailowo.

Masz konkretne wymagania?
Zapraszamy Cię do kontaktu telefonicznego ( 22 213 37 37 ) lub do odwiedzin w jednego z naszych salonów w Warszawie lub Konstancinie.

Chcesz się umówić na konkretną godzinę?
Śmiało! Zostaw nam kontakt do siebie. Oddzwonimy! Z przyjemnością opowiemy Ci co możemy dla Ciebie zrobić.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska