Verticale

Jest to system o bardziej wyrafinowanych właściwościach. Posiada możliwość odpinania zsuniętego pakietu (np. w celu umycia okna).

Automatyczne podpory pręta zmniejszają opory przesuwu (zwłaszcza przy długich szynach). Wózki wyposażone są w dodatkową stopkę prowadzącą zmniejszającą opory przesuwu w żaluzjach skośnych. Ponadto mechanizm żaluzji skośnych wypo­sażony jest w mechanizm samohamujący zapobiegają­cy samoistnemu zsuwaniu się lamel.

Żaluzje pionowe z tkaniną to najpowszechniej stosowany typ żaluzji w pomieszczeniach biurowych. Ich funkcjonalność można porównać do żaluzji poziomych (niezależne funkcje zsuwania i obrotu lamel). Bardzo szeroka gama tkanin o różnorodnych cechach (niepalne, blackout, screen) oraz ogromna paleta kolorów, może spełnić wszelkie wymagania estetyczne i funkcjonalne.

W żaluzjach pionowych w standardowym wykonaniu obrót lameli jest wykonywany za pomocą łańcuszka, natomiast zsuwanie odbywa się za pomocą sznurka.

Zainteresował Cię ten produkt? Napisz do nas!

Jeżeli masz pytania, zależy Ci na przygotowaniu indywidualnej oferty, zapraszamy do naszego salonu. Z przyjemnością opowiemy co możemy dla Ciebie zrobić.

Możemy się również umówić na konkretną godzinę - wystarczy, że zostawisz nam swój kontakt. Oddzwonimy!

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska