Markiza Look Toscana MiniMarkizy

LOOK TOSCANA MINI niemal nie zajmuje przestrzeni, a jednak jest w pełni funkcjonalna i charakteryzuje się przemyślanymi rozwiązaniami w najmniejszych szczegółach. Jest ona najmniejszą pełną kasetą z samonośną obudową od firmy Lewens.
 
Dzięki maksymalnej szerokości 450 cm i wysięgowi 250 cm Toscana Mini znajdzie zastosowanie szczególnie na małych balkonach i powierzchniach o niewielkiej głębokości. Ponadto markiza jest wyposażona w komponenty najwyższej jakości. Z delikatną kasetą i eleganckim designem markizy Toscana mini przekształcą Państwo nawet najmniejszy balkon w swoje ulubione miejsce w domu.
 
Kaseta o wysokości jedynie 10,5 cm chroni poszycie ze wszystkich stron i nadaje pomieszczeniu harmonijny wygląd nawet przy montażu na suficie, występie dachu, czy balkonie. Ramiona przegubowe z bardzo wysokim napięciem sprężynowym zapewniają mocne napięcie poszycia. W centralnym przegubie ramienia osłona z tworzywa sztucznego zapobiega zabrudzeniom i korozji podwójnego przewodu, co przedłuża jego okres użytkowania.
 
Markizę Toscana Mini można zamontować do ściany lub sufitu dzięki dwóm zewnętrznym uchwytom. Boczne przesuwanie uchwytów pozwala na ich zamocowanie w zróżnicowany sposób. Dzięki temu montaż staje się łatwiejszy.
 
Dzięki specjalnej konstrukcji markizy Toscana Mini, podczas montażu można ustawić większy kąt nachylenia. Idealne rozwiązanie dla jednoczesnej ochrony przed słońcem i spojrzeniami ciekawskich!

Zainteresował Cię ten produkt? Napisz do nas!

Jeżeli masz pytania, zależy Ci na przygotowaniu indywidualnej oferty, zapraszamy do naszego salonu. Z przyjemnością opowiemy co możemy dla Ciebie zrobić.

Możemy się również umówić na konkretną godzinę - wystarczy, że zostawisz nam swój kontakt. Oddzwonimy!

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska