Akcja “Jesień pod Pergolą 2017”. Zapraszamy 13 -14 października!!

W dniach 13 i 14 października zapraszamy do naszego salonu w Konstancinie-Jeziornej na akcję Jesień Pod Pergolą 2017. Przygotuj razem z nami swój taras na polską złota jesień i nie rezygnuj z przebywania na tarasie.

 

Razem z Grupą TOP i innymi salonami w całej Polsce – przygotowaliśmy dla Państwa atrakcyjne rabaty na nowoczesne zadaszenia tarasowe, rozwiązania osłonowe od najlepszych producentów oraz konsultację z naszymi ekspertami, którzy pomogą w wyborze najlepszych pergoli, markiz czy żagli słonecznych.


Akcja „Jesień pod Pergolą” jest odpowiedzią na rosnące zainteresowanie naszych klientów innowacyjnymi rozwiązaniami do zabudowy tarasu. Spadające liście z drzew nie muszą oznaczać rezygnacji z przebywania na tarasie. Pergola z odpowiednim wyposażeniem pozwoli przedłużyć sezon o kolejne miesiące.


Odwiedzając nasz salon 13 i 14 października, mogą Państwo poznać najlepsze oferty osłon tarasowych.
Tylko teraz w porozumieniu w wiodącymi dostawcami rozwiązań nasi eksperci przedstawią wyjątkowe promocje i dopasują system pergoli do Państwa indywidualnych wymagań.Przedłuż sezon tarasowy razem z MK Studio.

Dołącz do akcji „ Jesień pod pergolą 2017” i odwiedź nasz salon 13 i 14 października (piątek i sobota).


Sprawdź dojazd do naszego salonu w Konstancinie-Jeziornej >> Salon MK Studio 

Jeśli mają Państwo jakieś pytania dotyczące akcji „Jesień Pod Pergolą 2017” lub naszej oferty zapraszamy do kontaktu pod nr tel.: Tel. (22) 213 37 37 lub kom. 602 256 780

Zapraszamy również na naszą stronę na Facebook >>https://www.facebook.com/mkstudio.dekoracje.okien/

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.