DNI OTWARTYCH MARKIZ Marzec 2020 - Stwórz z nami swoją przestrzeń!

 

 

Zapraszamy na kolejną edycję akcji Dni Otwartych Markiz do salonu MK Studio w Konstancinie-Jeziornej. W tym roku, aby skorzystać z przygotowanych okazji zapraszamy na indywidualne spotkanie z ekspertem MK Studio do 31 marca!


DNI OTWARTYCH MARKIZ to coroczna akcja GRUPY TOP, zrzeszającej liderów branży osłonowej oferujących produkty klasy premium. Impreza to doskonała okazja na poznanie najnowszych trendów i rozwiązań tarasowych, porozmawiania z ekspertami i skorzystania z atrakcyjnych okazji na MARKIZY i PERGOLE. Co więcej, w ramach akcji dla wszystkich zainteresowanych przygotujemy wizualizację projektu tarasu, dopasowanego do potrzeb i możliwości przestrzeni do przysłonięcia. Razem z MK Studio spełnisz swoje marzenie o pięknym tarasie.

 

 

                                           

 

 


Akcja DNI OTWARTYCH MARKIZ skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak również firm i organizacji, które szukają idealnego rozwiązanie do zadaszenia ogródków restauracyjnych, hotelowych lub kawiarnianych.


Jeśli zatem poszukują Państwo wyjątkowego zadaszenia tarasu, zapraszamy do kontaktu i umówienia się na indywidualne spotkanie w dogodnym dla Państwa terminie. Wyjątkowe oferty obowiązują do 31 marca 2020 roku. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod nr tel. 602 256 780.


Zobacz nasze rozwiązania na taras i balkon:

MARKIZY | PERGOLE | DACHY SZKLANE | ROLETY SCREEN 

Odmienimy Twój taras i balkon!

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.