Wspieramy Stowarzyszenie SIEMACHA

Grupa TOP, działając wraz ze Stowarzyszeniem SIEMACHA przygotowała akcję „Podaruj Dzieciom Wakacje”. Część dochodu ze sprzedaży markiz i pergoli dostawców: Dragon, Hella, Markilux i Solar-Tech przeznaczona zostaje na pokrycie kosztów wakacyjnego wyjazdu dzieci z placówek całodobowej opieki SIEMACHA Spot 24/7.

 


Grupa TOP jako jeden z celów działania ustanowiła działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Wiemy, że nasza współpraca ma wielką moc i chcemy spożytkować naszą energię w najlepszy możliwy sposób. Jako liderzy branży czujemy się odpowiedzialni za pomoc potrzebującym, dlatego postanowiliśmy, we współpracy z naszymi dostawcami, przekazać część dochodu ze sprzedaży markiz i pergoli na rzecz wypoczynku wakacyjnego dzieci przebywających pod stałą opieką Stowarzyszenia SIEMACHA.

Dziękujemy naszym dostawcom: Dragon, Hella, Markilux oraz Solar-Tech za entuzjastyczne wsparcie akcji "Podaruj Dzieciom Wakacje".

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.