Jak przeszklone pergole podnoszą standard hotelowych przestrzeni

 

W dzisiejszych czasach konkurencja w branży hotelarskiej jest coraz bardziej wymagająca. Innowacje w designie i funkcjonalności stają się kluczowe dla przyciągnięcia i zatrzymania gości. Jednym z najnowocześniejszych trendów, który rewolucjonizuje hotelową przestrzeń zewnętrzną, są przeszklone pergole tarasowe. Te niezwykłe konstrukcje nie tylko stanowią eleganckie zadaszenie, ale także podnosząc standardy komfortu i atrakcyjności.

 

Przesuwne przeszklenia – komfort przez cały rok

 

Pergole tarasowe wyposażone w przesuwne przeszklenia to rozwiązanie, które zapewnia nieograniczoną elastyczność w dostosowywaniu przestrzeni zewnętrznej. Ten wyjątkowy element architektoniczny, pozwala na pełne korzystanie z tarasu zarówno w słoneczne dni, jak i podczas deszczu czy wiatru. Inteligentne systemy przesuwnych przeszkleń umożliwiają płynne dostosowywanie się do zmieniających się warunków atmosferycznych, zapewniając wyjątkowe doświadczenie użytkownika przez cały rok.

 

Elastyczność na wyciągnięcie ręki montaż przeszklenia do istniejącej konstrukcji

 

Ważną kwestią dotyczącą przeszkleń jest możliwość ich domontowania w późniejszym okresie do już istniejącej konstrukcji. Ta elastyczność pozwala hotelom dostosować swoje pergole do zmieniających się potrzeb i warunków atmosferycznych. Montaż przeszkleń w późniejszym czasie umożliwia również dostosowanie pergoli do sezonowych zmian, zapewniając ochronę przed deszczem, wiatrem czy nadmiernym nasłonecznieniem w miarę potrzeb. Dodatkowo, montaż przeszkleń w późniejszym okresie pozwala na bardziej elastyczne zarządzanie budżetem firmy, ponieważ inwestycję można rozłożyć w czasie.

 

Przeszklenia boczne zainstalowane po fakcie dodają także wartości estetycznej, podnosząc atrakcyjność pergoli hotelowej i tworząc przytulną przestrzeń zarówno w ciepłe, jak i chłodne dni.

 

Ogrzewanie promiennikami podczerwieni - przytulność na każdą porę roku

 

Pergole tarasowe idą krok dalej, oferując opcję wyposażenia przestrzeni zewnętrznej w ogrzewanie promiennikami podczerwieni. To nie tylko rozwiązanie dla chłodniejszych dni czy wieczorów, ale również sposób na przedłużenie sezonu użytkowania ogródka hotelowego Goście mogą cieszyć się atmosferą zewnętrzną, nawet gdy temperatura na zewnątrz spada, co dodatkowo zwiększa atrakcyjność hotelowej przestrzeni.

 

Oświetlenie LED - podkreślenie atmosfery nocnej

 

Pergole tarasowe mogą być również wyposażone w nowoczesne oświetlenie LED, co umożliwia korzystanie z przestrzeni zewnętrznej nawet po zmroku. Ledowe taśmy montowane pod konstrukcją pergoli tworzą subtelne, a zarazem efektowne światło, podkreślając atmosferę i nadając przestrzeni niepowtarzalnego charakteru. Dzięki temu goście hotelowi mogą nadal korzystać z tarasu, ciesząc się jesiennymi wieczorami w niepowtarzalnym otoczeniu.

 

Funkcjonalność łączona z designem

 

Przesuwne przeszklone pergole z  opcją ogrzewania i oświetleniem LED to nie tylko techniczne nowinki, ale przede wszystkim harmonijne połączenie funkcjonalności z designerskim wyrafinowaniem. Precyzyjnie zaprojektowane konstrukcje wpisują się w estetykę hotelowej architektury, podkreślając jednocześnie nowoczesny charakter obiektu.

 

Pergole tarasowe 2.0

 

Eleganckie zadaszenia tarasów przeszły ewolucję, stając się zaawansowanymi technologicznie rozwiązaniami. Przesuwne przeszklone konstrukcje z opcjami ogrzewania i oświetlenia LED to elementy, które nie tylko podnoszą komfort gości, ale także tworzą wyjątkową atmosferę hotelowych przestrzeni zewnętrznych. Inwestycja w tego typu nowoczesne pergole to nie tylko krok ku przyszłości, ale również gwarancja zadowolenia gości, poszukujących wyjątkowego doświadczenia podczas pobytu w hotelu.

 

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.