Odkryj elegancję żaluzji bambusowych ANWIS – ekologiczne piękno Twoich okien

 

Żaluzje bambusowe ANWIS to unikalne połączenie egzotycznego, odnawialnego surowca – sprasowanej trawy bambusa, z nowoczesnym designem i funkcjonalnością. Wprowadzając je do swojego wnętrza, inwestujesz nie tylko w estetykę, ale także w ekologię. Dlaczego warto poznać bliżej ofertę żaluzji bambusowych od ANWIS? Zapraszamy do lektury!

 

Bambusowa elegancja na oknach

 

Bambusowa elegancja na oknach sprawia, że żaluzje bambusowe stają się nie tylko praktyczną osłoną okienną, ale także wyjątkową ozdobą wnętrza, nadając mu subtelnego i przytulnego charakteru. To niezwykłe połączenie funkcjonalności i estetyki, które czyni pomieszczenia bardziej przyjemnymi i stylowymi. Dzięki ofercie żaluzji bambusowych od ANWIS, otwiera się przed Tobą szeroka paleta kolorów, umożliwiając idealne dopasowanie do każdego rodzaju wystroju wnętrza.

 

Nie bez znaczenia jest również możliwość personalizacji żaluzji bambusowych ANWIS. Dzięki temu, że oferujemy różne opcje szerokości lamel, rodzajów sterowania oraz rodzajów drabinek, możesz dostosować nasze żaluzje do swoich konkretnych potrzeb i preferencji. To nie tylko praktyczne rozwiązanie do regulowania ilości światła w pomieszczeniu, ale także sposób na nadanie wnętrzu unikalnego i spersonalizowanego charakteru.

 

 

Dwa rozmiary, nieskończone możliwości

 

Żaluzje bambusowe ANWIS to oferta, która dostarcza nie tylko estetyki, ale także funkcjonalności, dzięki dwóm różnym szerokościom lamel. Ta różnorodność daje Ci pełną swobodę wyboru, pozwalając dostosować osłony do indywidualnych potrzeb i charakterystyki pomieszczenia.

 

Szerokość 25 mm to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy cenią subtelność i elegancję. Te żaluzje idealnie sprawdzają się przy montażu w świetle szyby lub do ramy okna. Ich mniejsza rynna górna ułatwia swobodne otwieranie okna, a zastosowanie uchwytów bezinwazyjnych dodatkowo ułatwia korzystanie z okna. To doskonały wybór dla osób, które chcą zachować lekkość i przestrzenność w pomieszczeniu, jednocześnie kontrolując ilość światła wpadającego do wnętrza.

 

Natomiast szerokość 50 mm to propozycja dla tych, którzy szukają imponującej osłony nad wnęką okienną. Niezależnie od tego, czy zamierzysz zamontować je do ściany czy sufitu, szerokie lamelki pozwalają na skuteczne osłonięcie dużych przeszklenia, jednocześnie zachowując nieskazitelny efekt wizualny. To doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy pragną uzyskać efektowny wygląd okien, jednocześnie zapewniając sobie pełną kontrolę nad ilością światła wpadającego do pomieszczenia.

 

W ten sposób, szeroka gama dostępnych opcji w zakresie szerokości lamel umożliwia dopasowanie żaluzji bambusowych ANWIS do każdego rodzaju wnętrza, spełniając różnorodne oczekiwania i preferencje użytkowników.

 

Łatwe sterowanie, wygodne ustawianie

 

Łatwe sterowanie i wygodne ustawianie żaluzji to kluczowy element ich funkcjonalności. Wybierając osłony od firmy ANWIS, zyskujesz nie tylko komfort, ale także pełną kontrolę nad ilością światła w pomieszczeniu, elegancję w każdym detalu oraz niezrównaną jakość, która sprawi, że Twoje wnętrza nabiorą nowego, stylowego charakteru. Zróżnicowane metody sterowania umożliwiają precyzyjne dopasowanie do specyfiki każdej szerokości lamel i naszych indywidualnych preferencji.

 

W przypadku żaluzji o szerokości 25 mm, firma oferuje intuicyjne sterowanie za pomocą pokrętła, umożliwiającego precyzyjne obracanie listewkami. Dodatkowo, sznurek pełni funkcję podnoszenia i opuszczania osłony, co umożliwia elastyczną regulację ilości światła wpadającego do wnętrza. Oba te mechanizmy mogą być umieszczone zarówno po tej samej stronie, jak i z różnych stron, co pozwala dostosować układ sterowania do osobistych preferencji klienta.

 

W przypadku żaluzji o szerszych, 50-milimetrowych lamelach, sterowanie odbywa się za pomocą sznurków, co nadaje osłonie nowoczesny wygląd. Brak tradycyjnego pokrętła sprawia, że osiąga ona minimalistyczny design, idealny dla miłośników nowoczesnych aranżacji wnętrz. Dodatkowo, dla jeszcze większej wygody, proponujemy opcję sterowania elektrycznego, zwłaszcza gdy mamy do czynienia z dużymi wymiarami. To innowacyjne rozwiązanie pozwala na sterowanie żaluzjami za pomocą pilota lub aplikacji, dodatkowo ułatwiając codzienną obsługę i dostosowanie oświetlenia w pomieszczeniu do własnych potrzeb.

 

W ten sposób, różnorodność dostępnych metod sterowania żaluzjami ANWIS pozwala na pełną personalizację obsługi, aby dostosować ją do Twojego stylu życia i preferencji estetycznych.

 

Wybór drabinek, dopasowanie stylu

 

ANWIS oferuje nie tylko szeroki wybór żaluzji bambusowych, ale również zapewnia możliwość personalizacji poprzez różne rodzaje drabinek, czyli pasów tekstylnych, które mają wpływ zarówno na wygląd, jak i funkcjonalność osłon okiennych.

 

Drabinka sznurkowa to subtelne i dyskretne rozwiązanie, które nadaje żaluzjom bambusowym delikatny charakter. Jej mała widoczność sprawia, że efekt wizualny jest subtelny, a niewielkie otworki na sznurki pozwalają na naturalny przepływ światła do wnętrza pomieszczenia. To idealny wybór dla tych, którzy pragną lekkości i delikatności w swoim wnętrzu, jednocześnie kontrolując ilość wpadającego światła.

 

Z kolei drabinka taśmowa dostępna jest wyłącznie dla żaluzji o szerokości lamel 50 mm. To szerszy pas, który nie tylko dodaje elegancji, ale także gwarantuje większą prywatność oraz skuteczniejsze zaciemnienie pomieszczenia. Jest to idealny wybór dla osób, które cenią sobie intensywniejsze zaciemnienie i chcą stworzyć atmosferę pełną intymności. Dzięki różnym rodzajom drabinek ANWIS umożliwia dostosowanie żaluzji bambusowych do indywidualnych preferencji i stylu aranżacji wnętrza.

 

Nowa kolekcja – więcej kolorów, większe możliwości

 

Wybierając żaluzje bambusowe od firmy ANWIS możesz wybierać spośród 12 modnych odcieni, dostępnych zarówno dla systemu 25 mm, jak i 50 mm. Obejmuje to zarówno naturalne odcienie drewna, jak i nowoczesne biele czy głębokie kolory. Ponadto, zwiększyła się maksymalna szerokość żaluzji bambusowych, która dziś dla 50 mm wynosi aż do 3 metrów, co pozwala na osłonięcie dużych przeszkleń bez konieczności dzielenia żaluzji.

 

Czystość i utrzymanie doskonałego wyglądu

 

Bambus to surowiec nowoczesny i elegancki, jednak jak każda osłona okienna, może ulegać zabrudzeniom. Aby zachować ich estetykę, ważne jest regularne utrzymanie czystości listewek. W tym celu można użyć miotełki do kurzu lub delikatnej ściereczki, co pozwoli skutecznie usunąć drobne zanieczyszczenia bez ryzyka uszkodzenia materiału. Dodatkowo, obracając lamelki, łatwo dotrzeć do każdego zakamarka, co umożliwia kompleksowe czyszczenie i utrzymanie żaluzji w nienagannym stanie. Ten prosty proces nie tylko zachowuje ich czystość, ale także podkreśla ich elegancki wygląd, sprawiając, że są one nie tylko praktycznym, ale również estetycznym elementem wnętrza. Regularna pielęgnacja bambusowych żaluzji pozwala cieszyć się ich doskonałym wyglądem na dłużej, stanowiąc integralną część troski o wnętrze i tworząc atmosferę czystości oraz elegancji w pomieszczeniu.

 

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.