Plisy termoizolacyjne - sposób na oszczędność i komfort w jednym

 

 

W dzisiejszych czasach, kiedy dbanie o efektywność energetyczną staje się coraz ważniejsze, wybór odpowiednich osłon okiennych ma kluczowe znaczenie dla komfortu i oszczędności w domu. Jednym z najskuteczniejszych rozwiązań są plisy termoizolacyjne o strukturze plastra miodu, które nie tylko zapewniają doskonałą izolację termiczną, ale także wpływają pozytywnie na estetykę wnętrza.

 

Innowacyjna konstrukcja dla oszczędności energii

 

Plisy termoizolacyjne charakteryzują się wyjątkową budową, składającą się z dwóch warstw tekstylnych połączonych w taki sposób, aby tworzyły kanaliki przypominające przekrojem plaster miodu. To właśnie te kanaliki gromadzą powietrze, które stanowi doskonałą izolację termiczną dla okna. Dodatkowo, modele z aluminiową powłoką potęgują efekt termoizolacyjny, czyniąc plisy jeszcze bardziej skutecznymi.

 

Oszczędność przez cały rok

 

Plisy termoizolacyjne są nie tylko doskonałą ochroną przed utratą ciepła zimą, ale także skuteczną barierą przed nadmiernym nagrzewaniem się wnętrza latem. Dzięki temu, ograniczają potrzebę korzystania z ogrzewania lub klimatyzacji, co przekłada się na realne oszczędności w rachunkach za energię. Badania Instytutu Fizyki Budowlanej im. Frauenhofera wykazały, że montując plisy termoizolacyjne, można zaoszczędzić nawet do 7 procent rocznego zapotrzebowania na ciepło użytkowe.

 

Uniwersalność i elastyczność montażu

 

Plisy termoizolacyjne pasują do każdego rodzaju okien: PCV, drewnianych, pionowych i połaciowych. Dzięki temu, są one idealnym rozwiązaniem zarówno dla budynków starych, jak i nowoczesnych. Bogata oferta tkanin o strukturze plastra miodu marki ANWIS, obejmująca aż 156 różnych wzorów kolorystycznych, daje szerokie możliwości aranżacyjne, pozwalając idealnie dopasować się do każdego wnętrza.

 

Plisy termoizolacyjne można wyposażyć w różnego rodzaju czujniki pogodowe, które automatycznie dostosowują pozycję osłony w zależności od warunków atmosferycznych. Ponadto, mogą być one zintegrowane z systemem "smart home", co umożliwia sterowanie nimi za pomocą aplikacji z dowolnego miejsca na świecie. Gotowe scenariusze ułatwiają proces zarządzania urządzeniami, co przekłada się na jeszcze większy komfort użytkowania.

 

Plisy termoizolacyjne marki ANWIS to nie tylko skuteczne rozwiązanie termoizolacyjne, ale także sposób na oszczędność energii i większy komfort w domu przez cały rok. Dzięki ich innowacyjnej konstrukcji, uniwersalności montażu i możliwości inteligentnego sterowania, stanowią one doskonałą inwestycję w efektywność energetyczną i komfort mieszkania.

 

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.