Realizacja MK Studio - żaluzje drewniane w łazience

 

Okno w łazience to wyjątkowy komfort, doceniany szczególnie w ciągu dnia gdy możemy cieszyć się naturalnym oświetleniem. Jednak, gdy przychodzi wieczór, pragniemy aby nasza łazienka zapewniła nam prywatność. Dobranie odpowiedniej osłony do łazienki to nie lada wyzwanie. Przedstawiamy naszą realizację, jako przykład stylowej, estetycznej i funkcjonalnej osłony okiennej idealnej do łazienki.


Żaluzje drewniane to osłona wewnętrzna dająca możliwość regulacji ilości światła wpadającego do wnętrza. Dzięki temu refleksy światła, które przedostaną się przez otwarta żaluzję, dodadzą mu niezwykłej aury, dbając jednocześnie o naszą prywatność. 

 


Żaluzje w przeciwieństwie do rolet, nie musimy całkowicie podnosić aby wprowadzić dzienne światło. Wystarczy delikatna regulacja za pomocą uchwytu aby otworzyć poziome lamele. W zależności od wielkości okna oraz montażu możemy wybrać żaluzje o szerokości lamel: 25mm, 50mm i 70mm. 

 

 

W prezentowanej realizacji zastosowaliśmy żaluzje drewniane o lamelach szerokości 50 mm.

 

 


Żaluzje zamontowane zostały do sufitu, aby umożliwić swobodne otwieranie okna. Dodatkowo zwinięte żaluzje nie zasłaniają okna. Wybierając żaluzje o lamelach 50 mm i 70 mm, należy pamiętać aby mocować je nad oknem lub we wnęce, dzięki temu będziemy mieli swobodny dostęp do okna.

 

 

 

Jeśli zainteresowała Cię nasza realizacji, potrzebujesz dodatkowych informacji o tym rozwiązaniu, lub chcesz umówić się na spotkanie zapraszamy do kontaktu pod nr tel  (22) 213 37 37 lub o skorzystanie z formularza.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.