Szukasz zadaszenia tarasu? Oto markizy tarasowe markilux

Taras to wyjątkowe miejsce, które w sezonie wiosenno - letnim sprawdza się zarówno jako wygodna strefa wypoczynku, jak i przestrzeń do spotkań ze znajomymi.  Niestety narażony na kaprysy pogody, wymaga odpowiedniego zadaszenia, które ochroni Cię przed promieniami słonecznymi czy deszczem. Oto 3 markizy niemieckiego producenta markilux – 6000, mx-1 i 990, które doskonale sprawdzą się zarówno na tarasach małych, jak i dużych.

 

Markizy markilux to jakość „made in Germany”. Dostarczenie ekskluzywnych, wytrzymałych i funkcjonalnych markiz klientom firmy, jest jednym z podstawowych celów markilux. Warto wspomnieć, że firma markilux jest jedyną niemiecką firmą, która samodzielnie tka poszycia markizowe.

 

Wysoka jakość materiałów i tkanin, dbałość o każdy detal oraz zastosowane innowacje techniczne przekładają się na długoletnie, bezawaryjne korzystanie z zamontowanych markiz firmy markilux.

 

Markiza kasetowa markilux 6000

 

 

 

Markiza markilux 6000 jest markizą kasetową. Całe poszycie i mechanizm ramion markizy zamykany jest w kasecie, która pełni funkcję ochronną przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Markiza dostępna jest w maksymalnej szerokość do 700 cm oraz wysięgu 400 cm. W przypadku gdy chcemy stworzyć większe zadaszenie tarasu, istnieje możliwość łączenia większej ilość markiz.

 

Wyjątkowość markizy zawdzięczamy innowacji wdrożonej przez markilux w ramionach markizy – ścięgna Bionic, wykonane z włókien high-tech, zainspirowane naturą zapewniają lekkobieżną i cichą pracę ramion przegubowych. Dzięki temu, Twoja markiza będzie służyć przez wiele lat, bez żadnej usterki. Według przeprowadzonych badań przez Instytut Fraunhoferat minimalna liczba ugięć ramion markiy to 50.000.

 

Markiza markilux 6000 standardowo wyposażona jest w sterowanie manualne oraz korbę wykonaną ze stali nierdzewnej. Istnieje możliwość wyposażenia markizy w napęd elektryczny z pilotem markilux. Dla zapewniania większego komfortu użytkowania, markizę możemy wyposażyć w promiennik ciepła, czujniki słoneczno – wiatrowe i oświetlenie LED spots.

 

Zobacz markizę na naszej stronie >> Markiza markilux 6000


Markiza Markilux 990

 

 

 

 

Kompaktowa, mała o nowoczesnym designie markiza sprawdzi się wszędzie tam, gdzie mimo małej powierzchni do zadaszenia, liczy się elegancja i sprawdzona technika. Podobnie jak poprzednia markiza, jest markizą kasetową bez rury nośnej. Dzięki temu, oszczędzamy miejsce i zmniejszamy ciężar samej markizy. Wysokość zamkniętej kasety, wynosi jedynie 12,5 cm, co stwarza więcej możliwość łatwego montażu markizy markilux 990 wszędzie gdzie tego potrzebujemy.

 

Markiza Markilux 990 dostępna jest w maksymalnej szerokości 500 cm oraz maksymalnym wysięgu wynoszącym 300 cm. Sterowanie markizą przebiega za pomocą korby ze stali szlachetnej, ale opcjonalnie możemy zdecydować się na obsługę z silnikiem elektrycznym lub radiowym z pilotem od markilux.

 

Montaż markizy możliwy jest zarówno do ściany, jak i do sufitu. Dodatkowo możemy wyposażyć markizę w promiennik ciepła, czujniki słoneczno-wiatrowe oraz elegancką listwę świetlną z obrotowymi LED-spots, pozwalającą regulować natężenie światła, jak również i kolor.


Zobacz markizę na naszej stronie >> Markiza markilux 990


Markiza markilux MX-1

 

 

 

Ostatnia prezentowana markiza markilux z naszego zestawienia, jest nowością od niemieckiego producenta. Została stworzona z myślą o potrzebach najbardziej wymagających klientów, którzy cenią nie tylko funkcjonalność, bezawaryjność, technologiczne nowości ale również niezwykły design. Zaokrąglona forma i imponująca wielkość, zachwyca odbiorców, którzy nie szczędzą komplementów pod adresem prezentowanego zadaszenia. Pomimo, dużych rozmiarów ( szer. maks. 700 cm i wysięg maks. 437 cm) sprawia wrażenie lekkiej i nowoczesnej markizy.

 

Ramiona zwiniętej markizy markilux MX-1 schowane są w profilu czołowym, dzięki czemu nie straszne im warunki atmosferyczne. Zastosowanie w ramionach markizy ścięgien Bionic z włókien high-tech, sprawia że korzystanie z markizy jest przyjemniejsze i prostsze. Co ciekawe profil przedni markizy, wyposażony jest w rynnę z odprowadzaniem wody. Kupując markizę w standardzie otrzymujemy produkt z silnikiem radiowym i z pilotem (4 kanały).

 

Zobacz markizę na naszej stronie >> Markiza markilux MX-1

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.