Tapety dekoracyjne – jakie wybrać?

Szukasz szybkiego sposobu na metamorfozę wnętrza swojego salonu? Tapeta ścienna jest idealnym sposobem na wprowadzenie do wnętrza świeżego oddechu zgodnego z aktualnymi trendami. Zobacz jakie motywy są obecnie na czasie.

Szeroka oferta tapet ściennych pozwala dopasować je do każdego wnętrza. Styl minimalistyczny, glamour czy klasyczny nie ma znaczenia, producenci tapet zadbali, aby każdy mógł znaleźć tapetę swoim marzeń.


Kwiaty i motywy roślinne na ścianie


Motywy florystyczne na ścianie nie wychodzą z mody już od kilku sezonów. Nie ma się co dziwić, tapety w kwiaty do doskonały pomysł gdy chcemy nadać wnętrzu letniej energii. Jednak należy pamiętać, że kwiaty nie lubią konkurencji i stają się głównym elementem dekoracyjnym wnętrza.

 

Tapeta dekoracyjna w kwiatyJeśli nasz salon nie należy do największych, sięgnijmy po tapety ścienne z drobnymi wzorami kwiatowymi, które subtelnie ozdobią ścianę i stworzą przyjemne tło do całego salonu. Zwróćmy również uwagę na kolorystykę kwiatowej tapety, aby pasowała do innych elementów wnętrza.

 


Tapeta z motywem geometryczny


Dla miłośników mocniejszych akcentów proponujemy tapety w geometryczne wzory, które świetnie będą pasowały zarówno do nowoczesnej aranżacji salonu, jak również glamour czy vintage.

 

Tapeta na ścianę we wzory geometryczne

 


Motywy geometryczne na tapecie doskonale współgrają z elementami drewnianymi, lnem i metalem. Gdy połączymy je z meblami w stylu nowoczesnym, salon nabierze elegancji.


Wybierając tapety w jasnych kolorach optycznie poszerzymy wnętrze salonu, natomiast decydując się na ciemne kolory odejmiemy centymetrów, tworząc przytulniejsze wnętrze.

 

Oryginalna tapeta imitująca drewno, cegłę i beton

 

Oto sposób na szybki i tani „murowany” efekt WOW we wnętrzu. Marzy Ci się prawdziwy kamień na ścianie? Lubisz wnętrza, w których na ścianie króluje beton architektoniczny lub wyeksponowana jest cegła? A może drewniana ściana to jest to czego szukasz? Tapeta imitująca drewno, cegłę, kamień czy beton to modny element dekoracyjny, który zyskuje coraz większą popularność.

 

Nowoczesna tapeta ścienna imitująca beton, kamień

 

 


 

Wysokiej jakości nadruki na tapetach, odzwierciedlają strukturę wybranego materiału włącznie z naturalnymi niedoskonałościami i odcieniami np. drewna.


Tapety 3D i panele ścienne


Tapety ścienne 3D oraz panele ścienne z efektem trójwymiarowości, to propozycja dla osób z wyobraźnią, poszukujących wyjątkowych i oryginalnych rozwiązań. Tapety 3D wprowadzą do salonu efekt głębi, zastosowane na jednej ścianie mogą optycznie powiększyć salon. Do dyspozycji mamy szeroką paletę wzorów, wśród których z pewnością każdy dobierze tapetę do swojego salonu.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.