Targi 4 Design Days 6-9 lutego 2020 – odwiedź stanowisko Grupy TOP

 

MK Studio zaprasza na targi 4 Design Days. Jak co roku wydarzenie odbędzie się w katowickim Spodku, gdzie Grupa TOP, której członkiem jest MK Studio przedstawi swoją wizję nowoczesnego tarasu. Zapraszamy na stanowisko nr PS23A.


6-9 lutego 2020 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym i Spodku w Katowicach odbędzie się największe święto designu i dobrej architektury - V edycja 4 Design Days. To niezwykłe wydarzenie przyciągnie ponad 10 tys. gości biznesowych w tym: architektów, projektantów, deweloperów i inwestorów, którzy będą mieli okazję zobaczyć ponad 300 ekspozycji. W ramach targów zostaną wyłonione obiekty i przestrzenie prezentujące najlepszą architekturę i design w Polsce, a także ich twórców.


Organizatorzy dla ponad 25 tys. zwiedzających przygotowali weekend pełen atrakcji m.in.: Design4you czyli targi niezależnego designu, wystawę designerskich produktów i usług, grand opening, sesje dyskusyjne i prezentacje, warsztaty oraz gale i bankiety.


Pierwsze dwa dni V edycji 4 Design Days zarezerwowane są dla profesjonalistów. Natomiast sobota i niedziela 8 i 9 lutego to dni otwarte dla wszystkich zainteresowanych, w tym najmłodszych miłośników designu i dobrej zabawy.


Goście odwiedzający targi 4 Design Days będą mogli zapoznać się na stoisku Grupy TOP m.in. z pergolą Sintesi, Top Prima, promiennikami podczerwieni i innymi produktami, zwiększającym komfort przebywania na tarasie. Eksperci Grupy Technik Osłonowych Polska doradzą i podpowiedzą, jakie osłony przeciwsłoneczne zastosować do przysłonięcia tarasu, balkonu lub dowolnego miejsca w ogrodzie.

 


Grupa TOP to porozumienie liderów z 12 miast w całej Polsce w branży osłon tarasowych. Firma MK Studio, dzięki najwyższym standardom obsługi, sprzedaży i realizacji powierzonych projektów tarasowych, współtworzy tę niesamowita inicjatywę.


Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska Grupy TOP na V edycji 4 Design Days. Znajdziecie nas na płycie katowickiego Spodka – PS23A.


Więcej o samym wydarzeniu przeczytacie na stronie organizatora: http://www.4dd.pl

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.