Zasłony na wymiar – realizacja MK Studio

Zasłony na wymiar Warszawa

 

 

Duże przeszklenia sięgające od sufitu do podłogi to coraz częściej spotykany widok w polskich domach. Pięknie doświetlone wnętrza, wymagają zastosowania osłony, która nie tylko zapewni komfort termiczny w słoneczne dni, ale również zadba o prywatność domowników w ciągu całej doby. Zobacz, jak przysłoniliśmy bardzo okazałe przeszklenia w kolejnej naszej realizacji.

 

Bardzo okazałe okna to jeden z wiodących trendów w architekturze mieszkalnej. To znak rozpoznawalny nowoczesnych budynków, w których przeszklenia stanowią niekiedy całą powierzchnię ścian. Doświetlone wnętrza poprawiają nastrój, dodają energii i poprawiają humor. Ponadto duże przeszklenia dodają nam poczucia nieskrępowanej wolności, otwartości na świat i zapewniają piękne widoki na ogród czy okolicę. Dodatkowo przeszklone ściany sprawiają, że wnętrze optycznie wydaje się większe i bardziej przestronne.

 

Zasłony na wymiar Warszawa

 

Decydując się na duże przeszklenia, warto poznać również drugą stronę medalu. Szklane powierzchnie nie są bez wad, o czym przekonali się nasi klienci, którzy zgłosili się do nas o pomoc w doborze osłony okiennej. Głównym wyzwaniem było, dopasowanie osłony do wymiarów okien, która zapewni ochronę przed silnym nasłonecznieniem oraz zapewni prywatność wieczorową porą.

 

Zasłony na wymiar Warszawa

 

Wybór padł na zasłony w jasnym, beżowym kolorze, które dopełniają wnętrze, dodając mu przytulności. Znając doskonale produkty marki ANWIS i ceniąc je za najwyższą jakość tkanin i zastosowanych rozwiązań, zaproponowaliśmy klasyczne zasłony z oferty naszego partnera. Zamówione zasłony zostały wykonane na wymiar. Idealnie skrojone, doskonale pasują do wymiarów okien, zapewniając swobodę w przysłonięciu przeszkleń.

 

Zasłony na wymiar Warszawa

 

 

Dekoracyjności całej aranżacji dodają specjalne fałdy w górnej części zasłony, którą uzyskaliśmy poprzez wszycie w fałdę haczyków microflex.

Jeśli zainteresowała Cię nasza realizacji, potrzebujesz dodatkowych informacji o tym rozwiązaniu, lub chcesz umówić się na spotkanie, zapraszamy do kontaktu pod nr tel. (22) 213 37 37 lub o skorzystanie z formularza.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.