Zewnętrzne rolety podtynkowe – dlaczego warto się na nie zdecydować?

 

 

Rolety zewnętrze podtynkowe to nowoczesne osłony okienne, które zapewnią ochronę przed włamaniem i hałasem. Ponadto zwiększają komfort termiczny, utrzymując odpowiedni rozkład temperatury wewnątrz domu. Są rozwiązaniem montowanym najczęściej w nowo powstałych budynkach. Co jeszcze warto wiedzieć o zewnętrznych roletach podtynkowych?


Zewnętrzne rolety podtynkowe firmy ANWIS są odpowiedzią na potrzeby klientów, którzy szukają rozwiązania osłonowego montowanego na zewnątrz, nie wyposażonego w duże skrzynki, które mogą psuć estetykę elewacji. Rolety podtynkowe nie rzucają się w oczy, są idealnie wkomponowane w elewację, dzięki czemu nie psują kompozycji budynku. Jednocześnie są niezwykle funkcjonalne i praktyczne.


Rolety podtynkowe zapewnią domownikom prywatność i ukryją wnętrza przed spojrzeniami sąsiadów i przechodniów. Stanowią barierę dla włamywaczy, skutecznie ich zniechęcając. Gwarantują komfort termiczny, ochronę przed hałasem docierającym z zewnątrz, a także zabezpieczają wnętrze przed nagrzewaniem się w upalne lato.


Konstrukcja i montaż rolety SOLID


Rolety zewnętrzne SOLID montowane są w nowo budowanych budynkach. Jeśli zatem jesteś na etapie projektu domu, to jest to najlepszy moment na decyzję o roletach podtynkowych. Ponieważ skrzynka rolety jest montowana pod warstwą izolacyjną budynku, dzięki temu skrzynka z zewnątrz jest niewidoczna. Idealnie wkomponowana w elewację budynku staje się integralną częścią domu.


Podczas montażu rolety nie ingerujemy w konstrukcję stolarki okiennej lub drzwiowej. Nie ma takiej potrzeby, gdyż roleta montowana jest we wnęce w nadprożu okiennych, wykonanym na etapie budowania domu.


Walory estetyczne rolet SOLID

 

 


Inwestując w rolety podtynkowe SOLID wybieramy nie tylko ochronę i komfort, ale również nowoczesny design. Wkomponowana w fasadę budynku roleta, jest niewidoczna, co podnosi estetykę budynku. Dzięki szerokiej gamie kolorystycznej, możemy dopasować kolor osłony do stolarki okiennej, koloru elewacji i stylu budynku.


Dodatkowo mamy do wyboru profile aluminiowe w kilku wysokościach i grubościach, co pozwoli na dostosowanie naszej osłony do potrzeb.


Konserwacja i wymiana rolet SOLID


Zaletą tego modelu rolety jest także to, że klapa rewizyjna jest umiejscowiona na zewnątrz budynku. Takie rozwiązanie pozwala na wykonywanie wszelkich prac konserwacyjnych i serwisowych na zewnątrz. Jest to istotne z punktu widzenia domowników, którzy mimo trwających prac mogą cieszyć się spokojem w zaciszu własnego domu.


Rozwiązanie to jest również istotne, gdy zapragniemy wymiany pancerza na inny kolor. Dzięki przykręcanym ślizgaczom, wymiana nie wymaga demontażu całej rolety.


Sterowanie i automatyka rolet podtynkowych SOLID

 


Rolety podtynkowe SOLID to nowoczesne rozwiązanie oferujące nie tylko elegancki wygląd, ochronę przeciwsłoneczną czy prywatność, ale również wygodę użytkowania. Elektryczne sterowanie przy użyciu pilota, sterownika naściennego lub aplikacji w smartfonie pozwala na komfortowe zarządzanie osłoną z każdego miejsca, nawet gdy nie ma nas w domu. W podstawowej opcji roletą zarządzamy ręcznie przy użyciu taśmy, linki, mechanizmu sprężynowego lub korby.


Dużą zaletą sterowania elektrycznego jest możliwość podłączenia czujników pogodowych np. wiatru czy nasłonecznienia, które automatycznie podniosą lub zamkną roletę w momencie wykrycia ustawionej wartości. Dodatkowo rolety podłączone do systemu inteligentnego domu np. SOMFY, pod nieobecność domowników mogą sugerować obecność właścicieli, lub otwierać się o określonej porze. Wszystko według ustalonych scenariuszy użycia.


Zewnętrzne rolety podtynkowe SOLID oznaczają solidną ochronę przed wszystkimi czynnikami, które mogą zakłócać komfort i spokój domowników. Jeśli interesuje Cię to rozwiązanie, zapraszamy do kontaktu z naszym biurem pod nr tel. (22) 213 37 37 lub kom. 602 256 780. lub do skorzystania z formularza kontaktowego w dziale kontakt.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.