Osłony okienne na wymiar - bez wychodzenia z domu!

 

 

Planujesz wymianę starych osłon okiennych? Potrzebujesz nowej rolety czy plisy do domowego gabinetu? Podpowiadamy, jak udekorować okna, kiedy musimy zostać w domu.


Obecna sytuacja epidemiologiczna zmusiła nas do pozostania w zaciszu domowym, przez co mamy więcej czasu na prace remontowe, zmiany w obrębie naszego balkonu czy tarasu. Niestety ograniczony dostęp do sklepów stacjonarnych nie sprzyja przeprowadzaniu metamorfoz wnętrz. Z pomocą w dobie epidemii, przychodzi producent osłon okiennych firma ANWIS, która nie zwalnia tempa i dostarcza rozwiązania, dzięki którym odmienimy okna bez potrzeby wychodzenia z domu.


Od czego zacząć?

 

 


Poszukiwania nowej osłony zacznij od naszej strony... W górnym menu, znajdziesz zakładkę INSPIRACJE, w której odkryjesz wiele ciekawych aranżacji okien i wnętrz. Szeroka rozpiętość stylów, rodzajów osłon i kolorystyki pozwoli znaleźć projekty, które będą inspiracją do zaaranżowania własnej przestrzeni. Zapraszamy również na nasz profil na Facebooku, na którym znajdziesz interesującą dawkę inspiracji, nowości i wiedzy.


Ponadto, na blogu, który właśnie czytasz, znajdziesz wiele przydatnych i ciekawych treści, inspiracji na nową dekorację okna oraz odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące osłon okiennych wewnętrznych, zewnętrznych i przesłon na taras oraz balkon.


Wzorniki tkanin do osłon okiennych


Podczas wyboru odpowiedniej tkaniny lub materiału naszej nowej osłony, warto zapoznać się ze wzornikami firmy ANWIS, które znajdziesz pod tym linkiem >> https://anwis.pl/pl/e-katalog


Do wyboru mamy szeroką paletę kolorów, wzorów, deseni i motywów. Od jednolitych tkanin, po wzory kwiatowe i geometryczne, o różnym poziomie zaciemnienia. Z pewnością wśród dostępnych tkanin, znajdziemy te idealnie pasujące do wnętrza. Jeśli masz wątpliwości co do koloru, lub chcesz na własne oczy sprawdzić jak dany wzór wygląda, możesz skorzystać z nowej usługi wprowadzonej przez firmę ANWIS. Całkowicie bezpłatnie otrzymasz wybrane próbki tkanin do domu. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym biurem, a My już wszystkim się zajmiemy.


Aplikacja ANWIS Home - nowe możliwości wirtualnej rzeczywistości

 

 


Kolejnym przydatnym narzędziem w wyborze osłon online, będzie aplikacja mobilna ANWIS HOME. Nie ruszając się z kanapy, możesz wybrać nową roletę, żaluzję czy plisę za pomocą telefonu lub tabletu. Aplikacja od ANWIS pozwala połączyć obraz rzeczywisty z wirtualnym, w celu dopasowania idealnej osłony okiennej. Po ściągnięciu aplikacji, zeskanuj obszar okna. Wykorzystując rozszerzoną rzeczywistość (AR) możesz od tej chwili sterować osłoną, opuszczać, zamykać i obracać lamelami, a nawet zmieniać ich kąt nachylenia. Wśród dostępnych w aplikacji osłon są żaluzje drewniane, plisy i żaluzje fasadowe.


Więcej o aplikacji ANWIS HOME przeczytasz w artykule >> "ANWIS HOME - aplikacja, która pozwala na dopasowanie osłon okiennych przy użyciu smartfona."


Skontaktuj się z nami!


Kiedy już wiesz, jaka osłona spełnia Twojego oczekiwania lub chcesz poznać więcej szczegółów dotyczących tkanin, montażu lub innych kwestii związanych z osłonami na wymiar skontaktuj się z naszym salonem sprzedaży. Pod nr telefonu 602 256 780 i adresem e-mail mkstudio@o2.pl jesteśmy do Twojej dyspozycji. Możesz również napisać do nas korzystając z formularze kontaktowego dostępnego na stronie >> www.mkstudio.waw.pl/kontakt/. Odpowiemy na wszystkie nurtujące pytania, pomożemy przy prawidłowym dokonaniu pomiaru i zamówimy dla Ciebie wybrane próbki tkanin. Następnie, gdy zamówione osłony będą do odebrania, dostarczymy je pod wskazany adres – szybko i bez potrzeby bezpośredniego kontaktu.

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.