Żaluzje aluminiowe do biura - realizacja MK Studio

 

Praca w domu wymaga nie tylko cierpliwości i dyscypliny, ale również wydzielonej przestrzeni, w której możemy oddać się naszym obowiązkom. Wygodne krzesło, biurko czy lampka to podstawa, jednak warto również zastanowić się nad osłoną okienną, która zapewni właściwe warunki świetlne do pracy. Zobacz, jakie tym razem rozwiązanie osłonowe zastosowaliśmy w oknach naszego klienta. 

 

Przestrzeń biurowa rządzi się swoimi prawami i nieważne czy mówimy tu o pracy w biurowcu, małym biurze czy gabinecie we własnym domu. Aranżacja takiej przestrzeni wymaga znajomości realiów pracy biurowej i potrzeb, jakie mają pracownicy spędzający wiele godzin przed komputerem, na spotkaniach z klientami czy omawianiu strategii w firmie. Oczywiście na pierwszy plan idą dopasowane biurka, odpowiedniej wielkości stoły i wygodne krzesła, które dodają charakteru wnętrzu oraz bezpośrednio odpowiadają za wygodę i komfort w pracy. Doświadczeni architekci wiedzą, że kolejną ważną kwestią są okna, a dokładnie osłony okienne. Na rynku dostępnych mamy wiele rozwiązań, które idealnie sprawdzą się do przestrzeni biurowy. Jednak wybór tych idealnych, nie jest wcale taki prosty, jak by się wydawało. Niezbędny briefing pozwoli poznać odpowiedzi na wiele pytań, dzięki którym dowiemy się, jaki jest charakter pracy, jakie są potrzeby pracowników, gdzie ustawione są biurka z komputerem, ewentualne ekrany czy rzutniki. Ta wiedza, pozwoli dopasować osłony przeciwsłoneczne do wnętrza, wymagań i preferencji.

 

 

Dzisiejsza realizacja, którą chcemy Wam przedstawić jest doskonałym przykładem, jak dopasować osłonę okienną do wnętrza, stylu oraz potrzeb, z jakimi zgłosił się do nas klient. Głównym wyzwaniem dla naszych ekspertów była ilość okien oraz ich wymiary.

 

Znając specyfikę pracy, potrzeby i dokładne wymiary okien, nasi eksperci zaproponowali żaluzje aluminiowe, jako doskonałe rozwiązanie, które nie tylko doskonale sprawdzi się jako osłona przeciwsłoneczna, regulująca ilość przedostających się promieni słonecznych, ale również nowoczesna dekoracja całego wnętrza. Dzięki bogatej palecie kolorystycznej oraz kilku szerokościach lamel możemy dopasować lamele do każdej przestrzeni.

 

 

W tej realizacji wybór padł na lamele o szerokości 50 mm, dzięki temu wnętrze wygląda niezwykle reprezentacyjnie. Dopełnieniem nowoczesnego wyglądu okazała się taśma w tym samym kolorze co lamele, co pozwoliło uzyskać spójny wygląda całej osłony. Wyzwaniem w tym projekcie okazał się również montaż, wynikający z dużej ilości okien na jednej powierzchni. Zaproponowany montaż do sufitu, okazał się w strzałem w 10!

 

Zamówione żaluzje aluminiowe zostały wykonane na wymiar, dzięki temu są idealnie skrojone na wymiary okien i doskonale je przysłaniają. Zastosowane żaluzje są marki ANWIS, wiodącego producenta osłon przeciwsłonecznych w Polsce.

 

 

Efekt naszej współpracy widać na zdjęciach :) Zawsze dokładamy wszelkich starań, by sprostać oczekiwaniom i aby za zaufaniem, jakim obdarza nas klient, szło 100% zadowolenie z końcowego efektu i całego procesu współpracy.

 

Jeśli spodobała Cię nasza realizacji i potrzebujesz pomocy przy wyborze odpowiedniej osłony do swojego domu czy biura zapraszamy do kontaktu pod nr tel. (22) 213 37 37 lub o skorzystanie z formularza.

 

 


 

CZYTAJ RÓWNIEŻ:

 

MKSTUDIO 2017 - wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja strony www: Adnet Polska

Ustawienia plików Cookies

Uwaga: Wykorzystujemy pliki cookies w celu prawidłowego działania strony, korzystania z narzędzi analitycznych i marketingowych oraz zapewniania funkcji społecznościowych. Szczegóły znajdziesz po przejściu do Polityki prywatności. Czy zgadzasz się na wykorzystywanie plików cookies? Tak zgadzam się. Pamiętaj, że możesz w każdej chwili zmienić ustawienia plików cookies na naszej stronie.